Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki jön velem világgá?

Ki jön velem világgá?

Figyelt kérdés

Már mindenhol keresgéltem, mindenféle címszavakkal erre témára rágerjedt embereket, de sehol nem találok senkit. A lényeg, hogy eddigi életemben olyan változások jönnek amikkel nem tudok mit kezdeni, elvesztek mindent fél éven belül, és így gondoltam neki látnék a nagyvilágnak. De mivel lány vagyok és mellesleg - mások által elhangzottak alapján merem állítani- hogy nem vagyok egy bányarém, egyedül necces lenne. Feltenném egy lapra a semmimet. ( indulásnak mindössze 150.000 Ft. áll rendelkezésemre, aztán útközben majd ahogy esik úgy puffan.) Gondoltam elindulni valamerre stoppal, gyalog ahogyan lehet, minnél olcsóbban és bejárni Európát. Van egy társalgási angolom, és alap olaszom valamint nagyon kevés spanyol.


25/L



2015. febr. 22. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
25 évesen már érette gondolkodásmódod lehetne.
2015. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
azt hiszem ilyen kérdést nem tettem fel amire ez a válasz, de azért köszi. ne ítélj, ha nem ismersz. neked is lehetne ennyi erővel. Örülök neki,hogy ezek szerint neked fingod sincs bizonyos dolgokról amiket sokan átélnek. Legalábbis a válaszod alapján. Tartsd meg a véleményed magadnak, ne rajtam vezesd le ha bal lábbal keltél. Szép napot.
2015. febr. 22. 14:11
 3/22 anonim válasza:
Óvodás szinten vagy az elso válaszolónak igaza van, nekem is rengeteg dolgot túl kellett élnem , nem itt kell sírni ..
2015. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

De fingom van bizonyos dolgokról, nekem sem fenékig tejfel az élet.

De.

- nem indulnák neki 150E forinttal, ez nulla Európában

- stoppal Európába soha

- "ahogy esik úgy puffan" ez roppant fejlett gondolkodásra utal, hacsak nem akarod valamelyik olasz utcasoron végezni


De menj csak nyugodtan. Jó utat!

2015. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
na te is olyan idegbeteg vagy mint az első :D hajrá, adjátok. legalább itt éljétek ki magatokat, az életben biztosan visszhuzzátok fületek farkatok, és itt osztjátok az észt. :D ki sírt? szánalom, komolyan. nem pénzt kértem, hanem hasonló gondolkodású embereket keresek, de úgy látom itt mindenki csak sír mint te is, és tenni nem akar semmit. mit is csodálkozom. egyszerűbb azt észt osztani másnak... hát hajrá, akkor rohadjatok meg itthon. Sok sikert :)
2015. febr. 22. 14:26
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm! meglesz. majd küldök képeslapot! ;)
2015. febr. 22. 14:27
 7/22 A kérdező kommentje:
tipikus magyar mentalitás, ezért nem fognak a magyarok sosem elérni semmit, birka nép. nem mer kockáztatni. az már a te bajod ha gyáva vagy, ne irigykedj :)
2015. febr. 22. 14:28
 8/22 anonim válasza:
Nehogy félre érts mi teljesen szarunk rád, bármeddig jutsz (ennyi pénzzel) prostik minden országba kellenek ( és sajnálni való h van még akár egy olyan gondolkodású ember is mint te) hajrá! Szánalom ;) reménykedj h már a fuvaros kicsinál v szét..sz talán még akkor jàrtàl a legjobban :) és csak mert mi értelmesek és felelősségteljesek vagyunk
2015. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Nem gyávaság ha biztosított anyagi és élet körülmények közt indul vki a világba
2015. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
gratulálok, te aztán nagyon jó ember lehetsz. De én is teszek magasról az ilyen nagyképű idiótákra, trollkodj máshol. szevasz :)
2015. febr. 22. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!