Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki jönne velem világgá?

Ki jönne velem világgá?

Figyelt kérdés

Csak az jelentkezzen aki teljesen komolyan gondolja!

Már régóta el akarok menni otthonról, nincs igazán olyan ember aki miatt maradnom kéne. Találkoztam pár napja 3 sráccal akik biciklivel járják a világot, akkor nem csatlakoztam hozzájuk, de beszélgettem velük. Azt hiszem már én is készen állok, csak 1-2 társ kéne mert egyedül kockázatos.

20/F


2012. okt. 7. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3-4 embernek is kockázatos,ezért inkább nemet mondok.
2012. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

éééééééééééééénn 14/L

Merre iduljunk csak az a kérdés!

2012. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Én elég kilátástalanak látom a jövőt,szóval én majd 2 év múlva megyek világgá.Most még suliba járok és ez alatt a 2 év alatt megpróbálok minél több mindent megtanulni az állatokról,növényekről,stb.,hogy ne teljesen tudatlanul menjek világgá,járok majd táborokba is meg ilyenek,szóval sajna most nem tudok veled tartani,de nem hiszem,hogy itt találni fogsz társakat

20/L

2012. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

persze, kockázat az van akárhányan is indulunk útnak, de nem akkora minta egyedül mennék. a lényeg hogy mindig tudjon magának kaját szerezni az ember, és mindig tudjon hol aludni :D


Második válazsoló: te túl fiatal vagy! :D

2012. okt. 7. 17:18
 5/14 anonim válasza:

Szia, nekem már volt efféle utam, gyalogolós-stoppolós, el a világba. Nagyon jó volt, nem bántam meg és többször gondoltam, h megint nekiinduljak. Mindenképpen biciklivel akarnál? Mennyi időre?

Sajna nálam vége a sulis időszaknak, de most novemberig ki kell vennem az összes szabadságomat, ami 10 munkanap, úgyhogy simán 2 hetet rá tudnék szánni. Világgá sajnos már nem mehetek. Amúgy már Goeteburgba néztem repjegyeket, h csak úgy kimegyek egyedül, mert már nem bírok itt meglenni. 25/L

2012. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szia, igazából nekem teljesen mindegy mivel és mennyi időre, csak el akarok szabadulni itthonról. 2 hét az szerintem elsőre pont jó lenne nekem. de elküldhetnéd üzenetben a facebookodat és megbeszélhetnénk hogy hogy legyen :D
2012. okt. 7. 18:19
 7/14 anonim ***** válasza:
nah h áll a dolog? :O
2012. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
még sehogy:S
2012. okt. 8. 19:06
 9/14 anonim ***** válasza:

mert en is max ilyenbe lennek benne mint az elozo csajszi h 1-2het es azert ink szallodai korulmenyek kozott mint 1 padon.

ilyen felfedezo ut feleseg erdekelne engem jobban :)

ti beszeltetek am errol vmiket?

2012. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

még nem beszéltünk róla.

de amit te mondasz az inkább nyaralás:D de ez is érdekelne engem :)

2012. okt. 8. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!