Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapest-Pozsony útvonal...

Budapest-Pozsony útvonal hajóval lehetséges?

Figyelt kérdés
Pozsonyba szeretnénk utazni és a vonat helyett a hajót választanánk. De nem találtam "sima" utazásra szóló jegyet, csak ilyen körutazásosat idegenvezetővel. Nekünk ez nem mind nem kéne, csak egy szimpla jegy Pozsonyba, mondjuk úgy, mintha Szentendrére hajóznánk ki. Nagyon meglepődtem, hogy nem találtam ilyet, azt hittem, ez ilyen alapdolog...tényleg nem létezik ilyen? Vagy csak én nem találom? Utazott már valaki így? Ha tudtok segíteni, linkelhetnétek honlapot is, ahol az árakat is látom. Köszi szépen!

2015. márc. 25. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van ilyen lehetőség, a dunai lobbi alacsonyan száll sajnos. A hajóutakat mindenütt csomagajánlatban értékesítik, ahol Budapest nem kiinduló kikötő, hanem szimpla látványosság. Mi magyarok sajnos nem vagyunk eben a tekintetben (sem) a topon. Jelenleg nincs Pozsonyba menetrendszerint hajójárat. Régen a szárnyas megállt előzetes rendelésre útban Bécs felé, de ma már ez a lehetőség is megszűnt. Sajnos ez van. :(
2015. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ez a helyzet. Pedig mennyire nagy kár...és szerintem meg is érné nekik, biztos lennének akik még a hajókázást választanák a vonat vagy busz helyett. :( Mindenesetre köszönöm a válaszod!
2015. ápr. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!