Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd, melyik országba...

Ha tehetnéd, melyik országba költöznél ki?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Semelyikbe sem! Magyarországon születtem, magyarul beszélek, azt szeretném, ha itt tudnék megélni és boldogulni a fizetésemből. Ha nem követeljük ezt ki magunknak ebben az országban, akkor csak az marad, hogy mindenki szétfutkosik a világba, az ország akkor vajon kié lesz? Akik bennünket ki akartak kergetni azzal, hogy nem engedik, hogy jól éljünk a saját hazánkban? Hát álljunk már a sarkunkra, és ne engedjük, hogy elkergessenek bennünket a saját földünkről, és hazátlanul bolyongjunk más földjén, ami nem a miénk!
2015. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazad van első de te ezt ezekkel a birkákkal soha az életben nem fogod megértetni.
2015. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Off: a szüleim korosztálya nem fogja megérteni, hogy nekik, miután végeztek a tanulással, volt munkahelyük, sőt, kötelező is volt elmenniük dolgozni. Most meg sokan itt vannak fiatalok, akik szeretnének jutni valamire az életben, de nincs munka! Képzett vagyok, nyelveket beszélek és itt vagyok egy éve állás nélkül, pedig nagyon szeretnék már dolgozni!


Egyébként Angliába, Hollandiába mennék ki hosszú időre vagy Norvégiába vagy a szerelmemhez.

2015. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez mind szep es jo 1#, de amig az ember arra var hogy valtozzon valami, addig telnek az evek es nekem bizony fontosabb a sajat, meg a csaladom sorsa minthogy otthon jarjak tuntetni es haborogjak az ellen amit ugysem fogunk tudni megvaltoztatni. Ha jonnek majd az ujak a politikaban akkor majd azok fogjak folytatni amit az elodeik, erre most nagy osszegben fogadok.


A kerdesre valaszolva: En mar evek ota nem otthon elek, eddig Rotterdamban, Londonban es most Becsben laktam. A 3 kozul Becs az ahol hosszu tavon el tudom kepzelni a jovom, szoval en maradnek itt.

2015. ápr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy csak meleg legyen, télre biztos kiköltöznék ha nyernék.
2015. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tamasmester válasza:
Irány Ausztrália!!!
2015. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!