Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Spanyolországban a Goldcar...

Spanyolországban a Goldcar Rental-nál szeretnénk autót bérelni, van valakinek tapasztalata, véleménye róla? Megbízhatóak? Megérné előre átutalni a pénzt a bérlésnél?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Előre lehet fizetni, de csak ismert, nagy társaságoknál.(Hertz, Budget, europcar, Avia, stb.).
2015. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minek fizetnel elore?
2015. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet előre fizetni, sőt a nagy cégeknél olcsóbb is ha kifizeted előre, a helyszini fizetèsnél. Viszont a cégnek "nincsen neve" a szakmában, így én nem fizetnék előre.
2015. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira azert nem ismeretlenek, en eleg sok helyen lattam az irodajukat.
2015. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár ahogy látom senkinek sincs sajnos konkrét tapasztalata:(

Az előre utalás azért lett volna jó, hogy annyival kevesebb pénzzel kellett volna lófrálni:)

2015. máj. 10. 12:41
 6/7 andras888 válasza:

A Goldcar a világ legtetvesebb cége, hiába kecsegtető az ár, semmilyen körülmények között ne bérelj kocsit tőlük!

Már külön goldcar károsult oldal is létezik:

[link]

2019. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolo válasza:
Goldcar Tenerifen bérletem autót 2024 áprilisban. VW póló helyett Renault Clio volt 2 éves. Tiszta volt tele tank jó auto nem volt vele gond. 6 napra 17000 Ft ami jónak számít. Repülőtéren kb 2 órát vártam az ügyintézésre. Interneten előre volt foglalva és előre kötöttem teljeskoru biztositast is 19000 Ft itthon. Ott rám akartak beszélni ezt a biztosítási. Ezt mindenkivel csináljak ezért kell sokat várni. Mondtam van már ilyen biztositasom azt mondták az arra nem érvényes. Ott 188 euró lett volna a biztosítás. Nem kottok akkor a hitelkartyamrol 1100 eurót levesnek. Rendben vegyek és nem zárultak, hanem le is vonták. Üzemanyag biztositasra 133 euró. Autót rendben visszatértem meg le is mostam porszivoztam. Azt mondták rendben 2-3 nap és küldik a kauciót. Emailt kaptam ott 30 napot írnak utalási időre. Most a 26 napon vagyok, de pénz sehol. Azt sem tudom elküldés vagy csak ha feljelentés ezt a maffia bandát. Mindenki eldontheti bérel tőlük arány áron autót a nevük is ez Goldcar.
tegnap 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!