Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék kérni,...

Nagyvihar25 kérdése:

Véleményeket szeretnék kérni, olyanoktól, akik foglaltak/utaztak már a Taurus Reisennel! Megbízhatóak? A szálloda megegyezik az általuk kínáltakkal?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan nem utaztam soha a taurus reisennel, és nem is fogok soha, de talán hasznosnak fogod tartani néhány megjegyzésemet.

Az utazási piac úgy néz ki, hogy pár nagy hal felvásárol repülőjegy és szállás kapacitást, amit tovább ad kis halaknak. Mint például az általad kérdezett iroda.

Amikor azt kérdezed, megbízhatóak-e, ez épp azt kérdezi, hogy szerinted jót fog-e állni az általad kiválasztott iroda azért az útért, amit a szervező ilyen vagy olyan okból lemondott. Mert például csődbe ment.

Egyértelmű választ adok, nem fog. Kihátrál, elküld a francba.

Egyébként természetesen - hpgy a másik részkérdésedre is válaszoljak - azt igyekszik eladni, amit hirdet.

De hogy értsd, minden utazási irodás kérdés hátterében ott van ugyanaz a NAIVITÁS, hogy majd ez más lesz.

Más, mint a Best reisen, vagy az az Aeroviva,de ha egy icipicit kutakodsz, meglátod, hogy az elmúlt 10 évben 20 jó nevű iroda csődölt be.... Mindegyik nagy volt, és patinás.


PErsze a kérdésed nem erről szól, hanem arról a kis irodáról, ami sok másik nagytól függ, és 98 százalék, hogy azt kapod amit hirdetnek a szép színes katalógusban.

Viszont egy fontos kérdést ne feledj.... De ez provokatív lesz.

2014-ben csak a félidióták utaznak irodával. Bármi, amit szeretnél, féláron megkapható a neten. Legyen az szállás, transzfer, repülőjegy, nő vagy pasi. Persze ez utóbbi kettő opcionális. Miért kellene neked utazási irodánál foglalnod?

Google a barátod.

2014. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

valoszinuleg olyan helyre megy, ahova nem igazan erdemes egyenileg foglalva menni (tunezia, egyiptom) de amugy en is az onallo szervezes hive vagyok amikor csak lehet.


Mi voltunk a taurussal tavaly, azt kaptuk amit hirdettek es annyiert amennyiert hirdettek.

2014. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont Egyiptomba olcsobb egy last minute szervezett ut, mintha kulon vennel repjegyet es kulon foglalnal szallodat - tobbszoros tapasztalat!

Az igaz, amit az elso irt - a kicsik a nagyok utjait aruljak, szoval lenyegeben mindegy, hol veszed a jegyet, nezd meg, hol olcsobb.

2014. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolkodtam, nem megyünk sehová, verd ki fejedből. Maradunk itthon, és nincs vita.
2014. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

Igen, én is az egyéni szervezés híve vagyok, szinte bárhová megyünk. Tunéziai, Egyiptomi utakat viszont inkább utazási irodánál veszem, mert jóval olcsóbban ki lehet hozni, mint egyéni szervezéssel. Eddig Kartagotours-al utaztam, de most kipróbáljuk a Taurus Reisen-t.

Kedves 4. Hozzászóló! :) Nem verem ki a fejemből, megyünk és kész! :)

2014. ápr. 1. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Azért erősen kétlem, hogy találnál bármi olyan dolgot - az utolsó észrevételed alapján - Tunéziában, de mondom BÁRMIT, ami alapján érdemes lenne odamenni.

Egyiptomra ez kicsit kevésbé áll, bár ha egyszer is elgondolkodtál az egyéni szervezésen, akkor tudod, oda is félárban mész, ha nem holmi akármi reisenekkel próbálkozol...

2014. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!