Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Del REY nyári munka külföldön?

Del REY nyári munka külföldön?

Figyelt kérdés
Volt már kint velük valaki a nyári időszakban dolgozni?

2015. ápr. 13. 21:19
 1/2 EEEnikőőő válasza:

Én már február elején felvettem velük a kapcsolatot. Leírtam minden feltételt...hogy ettől eddig érek rá, 3 nyelven beszélek, nem meggazdagodni szeretnék, de mínuszba semmiképpen sem szeretnék kijönni stb..

Azt válaszoltak, hogy BIZTOSAN tudnak majd munkát adni.

Ezért befizettem nekik 5000 forintot, hogy "bekerüljek a rendszerbe".

Négy hónap alatt 1 db olyan ajánlatot kaptam, ami megfelelt a feltételeimnek. Miután visszajeleztem, hogy erre jelentkezek, ment az ígérgetés, hogy pár nap múlva meglesz a válasz...2 hét múlva kaptam egy e-mailt, amiben leírták hogy sajnos nem vett fel a hotel.

Ezek után még megpróbálkoztam azzal, hogy az 5000 forintomat visszakérjem, de válaszra sem méltattak.


A cég egy óriási ÁTVERÉS.

Beszednek mindenkitől 5000 forintot, ígérgetnek fűt-fát és nem adnak semmit. Nem véletlenül van tele a honlapjuk csodaszép tengeri képekkel, meg csupa szépet és jót ígérő beszámolókkal! Lehúzás az egész! Ne kövessétek el azt a hibát, amit én!

Soha többet nem fizetek pénzt addig senkinek, amíg nem adnak biztos ajánlatot!

2015. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én voltam velük. 5000 Ft nem olyan sok, hogy ne lehessen megpróbálni. Lehet azért nem találtál unkát mert túl nagy elvárásaid voltak. Én korábban beszéltem velük és tényleg ígértek mindent, de végül egy olyan ajánlatot kaptam aminél a fizu ugyan kevesebb volt de még éppen megérte nekem. Úgy értem még így is jobb volt kint eltölteni a nyarat, mint otthon valami szar diákmunkával. A probléma nem az 5000 Ft, hanem a programköltség amire beszednek majdnem egyhavi fizut tőled, a semmire!!! A repjegyet magadnak veszed meg, nem segítenek semmiben, kb elmondják ugyan azt a sablonos szöveget, hogy mi fog rád várni, meg mit kell magaddal vinned. Kint meg várni fog valami hasonló. Bármi probléma merül fel, nekem kellett kint megoldani az itteni főnökkel, mert a del reyesek nem csináltak semmit, még akkor se, ha szerződés szerint biztosítva kell hogy legen nekem valami amit nem kaptam meg..

Összegezve: ne higgyünk a mesében, amit mondanak, lesznek dolgok amik nem olyanok, de én úgy voltam vele, hogy egyszer megérte. A fizumat megkaptam rendesen. Tapasztalatnak és nyelvfejlesztésre tökéletes.

2016. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!