Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek hova lehetne...

Szerintetek hova lehetne ezzel fordulni? Van egy voucher-em,2014-ben vettem meg valakitől (ő a munkahelye által kapta) 2014 04. 01-06.30-ig volt érvényes.

Figyelt kérdés
Mikor leleveleztem a szállodával, hogy mikor mennénk volt is hely és foglalták is, utána írtam, hogy voucherrel mennénk, mire közölték, hogy akkor nem tudunk menni, de szeptemberre kaptam 2 időpontot. Mire Én kiakadtam és közöltem velük, hogy 06.30-ig érvényes és azért vettem meg mert jó időben szerettem volna menni 1 éves gyerekkel (medence miatt). Mondtam, hogy akkor megyünk szeptemberben, de egy másik időpontban mint amit megadtam, volt is hely, erre megint azt mondták, hogy nem tudunk menni. Valószínű, hogy azért mert más is ment volna és többet fizetett volna. Közölték, hogy főnök váltás miatt nem tudtak fogadni és vegyem fel a kapcsolatot azzal az irodával aki kiállította a vouchert. De ők sem segítenek! Kihez lehetne ilyenkor fordulni?
2015. ápr. 14. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A voucher lassan 1 éve lejárt. Most melyik szeptemberről van szó? Nem értem a történetet.
2015. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El kéne olvasni a szerződési feltételeket. Ez a kibocsátó irodában elérhető, vagy a weblapjukon.

Abból meg lehet tudni, hogy hibázott e a szálloda, mikor még érvényességi időn belül nem fogadták el, az általad kért időpontban. Ha igen, akkor kérhetsz kártalanítást, elsősorban az irodától.

2015. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!