Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagy utazók! Mit gondoltok erről?

Nagy utazók! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kaptam olyan feladatot, amiben 35.000-ből (vagy a lehető legkisebb költségvetésből) meg kell oldanom egy európai utazást repülőjeggyel, két napra, szállással, biztosítással, étkezéssel együtt. Valaki tudna segíteni esetleg, mit válasszak úti célul és milyen repülőtársaságot, szállást válasszak?

2015. ápr. 15. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg a legolcsóbb fapados repjegyet. A célország itt elég változó lehet :)


Utána hostelekben meg tudsz szállni vagy a kanapé szörf keretében, és a sarki közértben vásárolni.


Program: séta, városnézés tömegközlekedéssel, ingyenes programok. (erről, a repjegy megvétele után) az adott város honlapján tudsz tájékozódni vagy a szálláshelyeden.

2015. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress repülőjegyet a bravofly-on vagy momondo.hu-n...

Hostelt a booking.com-on.

Ha tengerpartra sikerül összehozni egyet, akkor a program adott (fürdés). Enni lehet itthonról is vinni.

Biztosítást a netrisk-en nézz például (azt hiszem ott többet hasonlít össze).

2015. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úticélnak Milánót javaslom, én pl. a héten vettem oda-vissza jegyet 6.400,- Ft-ért a Wizzair-nél, igaz diszkont kártyával. Ott a városba jutás sem drága.
2015. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!