Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögország melyik részére...

Görögország melyik részére érdemes elmenni nyaralni? Mire kell figyelnem az utazás szervezésekor?

Figyelt kérdés

Strandolni szeretnénk leginkább, de azért szét is néznénk a környéken. 2 felnőtt és egy 7 éves gyermek. Melyik városokat ajánlanátok? Mire kell figyelni ha Görögországba megyünk?

Köszönöm!


2015. máj. 20. 12:14
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nekem Kréta bejött Rethimnónál. Kilométer hosszú homokos strand, kisváros velencei óvárossal, kicsit távolabb Knosszosz, kolostorok, ha túrázni akartok akkor vadkecskés, fenyves szurdokok is vannak, vagy át lehet hajóval menni Szantorinira (elég hosszú út).
2015. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy mennétek, akkor válasszátok a legjobbat. Kefalónia, Zakintosz, Szamosz, Kréta, Korfu mind felejthetetlen.


Én a helyedben nem másokra hallgatnék, hanem elkezdenék fotókat és leírásokat nézegetni a neten. Lehetőleg élménybeszámolókkal. Aztán összeraknék több alternatívát, mert attól, hogy ezeket mondják a legszebbnek, még rengeteg nagyon klassz partszakaszuk van, és sok-sok szép szigetük.Egy csomó nevét még nem is hallottad.


Szóval állíts össze alternatívákat és költségvetéseket. Látni fogod, mindegyik más lesz.

Nem írtad, autóval mennétek végig a Balkánon két gyerekkel, vagy repülővel, ez esetben pl Athéni átszállással néha egészen jó jegyárak voltak egy csomó helyre. Már nem lesznek erre a nyárra, de voltak.


Aztán tényleg nem tudjuk, milyen keretből és milyen preferenciákkal utaznál. Ezeket Neked kell hozzátenned.

2015. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Korfu! Gyönyörű :)
2015. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen második válaszoló, pont azért kérdeztem meg hogy ötleteket gyűjtsek, és úgy kezdek el nézelődni. Elég nagy Görögország és rengeteg ajánlat van. Mi a férjemmel repülővel mennénk szívesen, de a fiunk hallani sem akar róla, fél tőle. Így vagy busszal mennénk, vagy autóval, bár ez utóbbi olyan szempontból nem lenne jó, hogy nem tudnánk nézelődni és sokkal jobban elfáradnánk a vezetés miatt. Természetesen minél többet spórolunk annál jobb, de nem mindenáron, szóval inkább fizetek többet, csak jó legyen.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. máj. 20. 13:36
 5/7 szabina555 ***** válasza:
35%

én eddig Paralián voltam és Toloban. Paralia szerintem felejtős, nem a legszebbek, de olcsó és közeli. bulizós hely, stb.

Tolo viszont messze van, de nagyon szép, a környék is. a víz hihetetlen tiszta, és tök nyugi van, én azt imádtam. és nem akadtunk lépten nyomon magyarokba.

autóval érdemesebb menni szerintem, mert akkor ott is el tudtok menni ide-oda a környékre. ha busszal mentek, akkor a szervezett utak maradtak, vagy helyben az autóbérlés.

2015. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szabina! Te is sokat segítettél!
2015. máj. 20. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi béreltünk Korfun egy dzsippet, azzal körbe is jártuk egész Korfut egy nap alatt. Nem emlékszem pontosan, hogy mennyibe került, de arra igen, hogy nem volt horror áron. Mi repülővel mentünk.
2015. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!