Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Decemberben hova érdemes utazni?

Decemberben hova érdemes utazni?

Figyelt kérdés
A házassági évfordulónk decemberben van, szeretnénk 3-4 napra elutazni kettesben. Valami ötlet kéne, ami télen is élvezhető. Nem vagyunk nagy wellness rajongók, de végülis az sem kizárt :) Főleg külföld, de lehet belföldi ötlet is. Rómán gondolkodtam, de talán az nyáron jobb, bár nem tudom. Idén voltunk már: Pozsony, Prága, London így ezek nem.
2015. máj. 29. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már Rómát tervezitek akkor inkább a Kanári Szigetek valamelyikére. Decemberben is tavaszias idő van és fapadossal elérhető pl Pozsonyból.
2015. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az adventi időszakra esik, olyankor sok város gyönyörűen fel van díszítve. Salzburg például nagyon hangulatos. A mediterrán területeket nem ajánlom, ott a tél inkább borús, esős.
2015. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha decemberben mennék, lemennék a Kanári-szigetekre (kb 30-40eFt körül meg lehet járni), vagy elmennék Antalyára. (Itt szuper jó 4-5 csillagos szállásokat lehet kapni AI ellátással 10eFt per nap két fő árban). És lejutni is kb annyi, mint a Kanári szigetek.


De ha választhatnék, inkább valamelyik Kanári sziget.

2015. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez személy függő.

Nincs általános recept.

Én csak azt tudom írni ahova én mennék:

-Tengerpartra, pl Egyiptomot szokták javasolni.

-Síelni tanulni: Ezt lehet szinte bármelyik környező országban.

-Belföldön: wellness hotel vagy gyógyvizes helyek, városok.

-Városnézés: (már akit érdekel és szereti) az lehet akár belföldön akár külföldön, rengeteg a lehetőség, jelenleg a szlovák hegyek érdekelnek, lehet találni pár napra pár ezer forintért.

Keletebbre szerintem olcsóbb helyek vannak mint Róma, ráadásul ugyanolyan élvezetesek, sőt akár szebbek is, Erdély pl mindig élvezetes.

Róma is biztos szép, én csak Milánóban voltam, az nagyon tetszett.

Szerintem válassz intuitíven, te ismered a párod és magad, ne pedig észérvekkel :)

2015. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!