Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az USA-ba teherszállító...

Az USA-ba teherszállító hajóval olcsón hogyan lehet utazni? Hallottam, hogy egyes teherhjózós cégeknél van olyan lehetőség nulla csillagos ellátással, legénységi kabin, stb, hosszú utazási idő, relatíve olcsón. valami konkrétumot légyszi!

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazsag az hogy az sem olcso. Ott a szallast meg a kajat fizeted, nulla csillagos szallast es legenysegi kosztot, de mivel a hajout elgalabb egy het, 7 napra elengendo szallas/kaja kabe annyiba kerul mint egy repulojegy. Persze olcsobb ha azt vesszuk, hiszen 7 ejszaka/ full etkezes es meg el is jutsz Abol Bbe, de $1500-ert mar repulojegyet kapsz!


Queen Mary 2 egy menetrendszerinti jarat Anglia partjaitol New York-ig


meg itt van ez:

[link]

2015. júl. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na Igen, es Angliaba is el kell jutni valahogy, es ha ott barhogy is mesz tenyleg tulszarnyalja a repjegyet ha osszeadod. Ha nem mesz nyaron vagy karacsonykor, Meg lehet olcsobb is a jegy. Kb 1300 usd. Nem eri meg.
2015. júl. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát.. hm..

köszi a válaszokat !

2015. júl. 16. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:
azért a teherhajó nagyobb kaland lehet mint repülni.
2015. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát..hm.
2015. júl. 29. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Repülni pénz szempontjából jobban megéri! És kalandból a repülőn szerintem több van. Egy hajón csak a vizet látod naphosszat. Voltam a F.közi t.-en egy hétre, luxushajóval, luxusellátással, minden nap máshol kötöttünk ki, kivéve egyszer és nagyon unalmas volt annak ellenére, hogy egész nap voltak szórakoztató műsorok.
2015. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!