Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nyaralni?

Okrwdw kérdése:

Hova menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés

Fiatal pár vagyunk, sajnos nem feneketlen pénztárcával.

3-4 éjszakára szeretnénk külföldre menni valahova, lehetőleg tengerpartra.

Mit javasolnátok? Horvátországot mondták, hogy jó meg olcsó, de utazással kicsit bajban vagyok.


2015. júl. 23. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi az összeg amit rászánkot?

Kocsi van?

2015. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van kocsi. Igazából nem tudom, cakumpak jó lenne fejenként 100-ból megúszni.
2015. júl. 23. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy utazással bajban vagy? Magyarországon nincs tengerpart. Ha kocsival mentek, tényleg Horvátország a legolcsóbb, ráadásul az Isztria gyönyörű. Keress rá a google képekben Rovinj és Opatija városokra!
2015. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kocsival nekem kicsit húzós a benzinköltség. Viszont a Splitbe menő vonat meg botrány drága. Lehet velem van a gond, és ez tényleg ennyibe kerül, csak én sokallom :D
2015. júl. 23. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha külföldre akartok menni akkor igen, nagyon drága az üzemanyag, mégha a szállás olcsó is. 200ból úttal együtt azért már el lehet menni nyaralni, persze nem éttermi kajával, illetve semmi extrával. Nézz szét szállások terén a booking.com-on vagy a www.airbnb.hu-n
2015. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha gondoljátok, érdemes megnézni Budapest-Rijeka közvetlen vonatjáratot. Ott bérelni egy autót, és elmenni Crikvenicába. Mi voltunk ott. Gyönyörű, homokos, part rendezett tiszta strand.


Gondolom Budapesten éltek. Budapest-Crikvenica 506 km. Legyen 520, amíg megtaláljátok a szállást, meg ezt azt. Oda-vissza az kb 1000 km meg még 200 kb amíg ott járkáltok, tehát akkor 1200km.


Nem tudom milyen autótok van, és hogy mennyit fogyaszt, én 6 literrel számolok és benzinnel. Átlagár 385ft.


akkor 6x385 = 2310 ft. Ennyibe kerülne kb nektek 100 km. Ezt megszorzod 12-vel 27.720 forint, ami egyáltalán nem sok. Ha ezt összehasonlítod a 2 oda-vissza vonatjegy árával, meg az ottani autóbérlés/tömegközlekedés költségével, akkor kb ugyanott vagy.

2015. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

200-ból el tudtok menni Crikvenicára,esetleg KRK-re,és 1-2 étterem is belefér!

Mi Crikvenicára mentünk 3-an ennyi pénzből(bár a benzin felesbe ment egy másik párral),minden nap étteremben ebédeltünk,ajándékokat vettünk,stb.

2015. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!