Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van 1000-1200euróm arra hogy...

Van 1000-1200euróm arra hogy nyáron a párommal nyaralni menjünk? Milyen tengerparti, "egzotikus" helyeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Magára az utazásra szánnék ennyi pénzt,költőpénz az is lenne vagy 500euró!Nézegettem Görögország szigeteit,Zöld foki szigeteket,Kanári szigetek,stb....Szeretnénk minél "egzotikusabb" helyre menni!Eldugottabb szép helyek előnyben,nem buliparadicsomba akarunk utazni!Ugyan fiatalok vagyunk,de nem a minden esti buli,pia a cél!Inkább valami szép,nem túl felkapott,tiszta vizű hely lenne a cél!
2014. márc. 24. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Aruba,Bahamák
2014. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megfordítanám a helyedben a kérdést, és azt nézném, hova lehet elmenni jó áron, jó menetrenddel. Persze még mindig sok múlik az igényeiteken. Az általad megadott keretből ügyes szervezéssel simán kihozható egy normális nyári út, de olyan hogy az összes sznob szomszéd a szemeit dörzsöli, ráadásul simán beleférhet egy őszi vagy téli nyaralás mondjuk a Kanári szigeteken.


A görög szigetek közt van pár tényleg szép, ami hihetetlen élmény, de ezzel két gond van, vagy wizzair nyaralójárattal mész és minden pénzedet elvered, vagy sok tudást és szervezést igényel a lejutás. Megoldható, de mondom, nem mindegy melyik sziget.


Szardínia tökéletes választás a fehér homokos tengerpartjával viszonylag közel is van, és le is lehet menni viszonylag olcsón átszállással.


Ugyanígy nézelődhetsz Szicília felé is, azt sem fogod megbánni.


Aztán nagyon klassz hely Mallorca és Ibiza is, de nyáron zsúfolt, drága és felkapott.


Törökország is gyönyörű, fantasztikus szállodákkal, de ezt ősszel bagóért megkaphatod.


Repjegy kereséshez ajánlom a google flight search alkalmazást, ami néha jobb árakat ad mint bármelyik fapados cég mondana.


Jó tanács, ha valahova 50-60 ezer ft/fő árnál drágább repülőjegyet akarnak rád sózni, akkor átvernek. Google a barátod.



Zöldfokit ugye csak viccnek írtad a listába? Mert ha van tré vacak hely, akkor az az. Aztán ne menj Tunéziába, és ne menj nyáron Egyiptomba se, könyörgöm.

2014. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem a zöldfoki szigetek nagyon tetszett..de nekem egy före volt 380 ezer szoval az ki se jönne belöle.

én a kanári szigetekre mennék a helyedben, az viszonylag olcso, de ugyanigy olcsonak számit görög, olasz, török stb. stb.

2014. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rákerestem a google flight searchre, nekem 3 szoros áron adta meg a repjegyeket.. :-O ami normál esetben 100-150 euro returnban arra ö 370 eurotol felfele adta meg az árakat.. mondjuk csak 4 utvonalat néztem.
2014. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A google repjegy keresőjét kétségbeesésemben ajánlom, mert eddig bolondbiztosnak tűnt. Ismeri a fapadosokat is (igaz fapados átszállásokban nem olyan jó),és egy csomó dolgot ismer a matrix tudásából. Jó kezekben csodákra képes.
2014. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor valamit biztos benéztem, mert nekem fapadosokat nem adott be..
2014. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fogadd meg #2 jótanácsait, én Szardíniával értek egyet leginkább: olyan szempontból "egzotikus", hogy nincsenek Ibiza-szintű turistahordák, cserébe van tengerpart, kultúra és természet is. Korzika hasonló, akár a kettőt egybe is lehet foglalni. Szicílián már több ember van ezeknél a helyeknél, oda nem mennék.


Másik tipp, ha nem ez lenne az első utatok és kocsi is van: Albánia.

2014. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Zöld foki szigeteket, Kanári szigetek,stb....Szeretnénk minél "egzotikusabb" helyre menni"


Ha nem vagytok gyakorlott utazók, akkor ez az összeg nagyon karcsú kettőtöknek.

Főleg nyáron a főszezonban.

2014. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de 1200 euróból max. az egyikőtök utazik :)))

Görögország talán, de az már régóta nem egzotikus, Kanárira ez a pénz főszezonban kevés, ZFK-ra méginkább.

2014. márc. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!