Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bécsben is fel lehet használni...

Bécsben is fel lehet használni a SZÉP-kártyát szállodában?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet.

Csak itthon.

2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
attól függ, hogy ha egy magyar utazási iroda szervezi az utazást, szállással kajával minden együtt akk igen. amúgy nem
2015. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

A szép kártya nem érted van. Azért van, hogy adott célcsoportot támogasson. Ha azért lenne, hogy te utazhass szabadon, akkor odaadhatná a munkáltatód kp-ban.


Ez az egész a magyar cégek és szállásadók támogatására jött létre. A Te dolgod eldönteni, igazságos-e így.

Szerintem ha pénzben adnák, IQ90 fölött az emberek 80 százaléka simán jobb találatokra lelne, mint amikre így adja ki a pénzét magyarországon.

2015. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
A masodik nem jol tudja. Nem az szamit, h ki szervezi. Magyarorszagi szallashelynek kell lennie. Az utazasi iroda nem tud magyar szallas szamlat felmitatni a szallashely szolgaltatashoz. Mi voltunk ennek az elodjevel, udulesi csekkel becsben, de szallasra visszavitt minket a busz hegyeshalomba, igy el tudtak szamolni.
2015. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
3.-nál a pont, szépen összefoglalta a szomorú lényeget, nekem éves szinten 200E forintom veszik oda. De akkor sem vagyok hajlandó ebben a retek országban költeni.
2015. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Bécsben használod, úgy kell hívni, hogy Schön-kard.
2015. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!