Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A barátommal szeretnénk...

A barátommal szeretnénk nyáron elmenni nyaralni külföldre. Ö már elmult 18, én viszont majd csak nyáron leszek annyi. Ez befolyásolhatja az utazást? Esetleg a 21et is megkell várnunk? (Van ahol 21töl számit valaki nagykorúnak)

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudtok megbizható,és elfogadható árban utazási irodákat, tapasztalatokat, légyszi irjátok meg azt is:) Köszönöm!
2010. márc. 7. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia én sem vagyok 18 és szeretek utazni nagyon. Szerintem érdemes európában maradni. Ha ilyen "igazi" tengerpartos nyaralást szeretnél pl van az adria vonat keletiből split be megy én nagyon élvezném. Vagy busszal vonattal repóülövel Németország Hollandia például kiváló.A barátod mivel van 18 letud foglalni minden szállást gond nélkül(gyakorlatilag egyénként is letudna) és mivel elmúltál 14 bárhova utazhatsz szülői engedély nélkül is remélem tudtam segíteni ha gondolod írj még segítek ha tudok
2010. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!