Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Luxemburgi munka?

Luxemburgi munka?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiköltözni Luxemburgba vagy Hollandiába. Érettségi után mennék, csak nem tudom mit tudnék dolgozni. Diploma nélkül lennék persze, ezért jó pl. egy pincéri állás is. Hogy lenne ez megoldható? Hogy tudnék ott dolgozni?

2015. aug. 8. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszélsz?
2015. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
angolul és németül de könnyen tanulok nyelveket
2015. aug. 8. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Luxemburg kizárt, oda nagyon kell a német ÉS a francia, utána pedig minden más plusz. Amúgy nehéz ott elhelyezkedni, nem a vendégmunkások paradicsoma, mint pl. London. Luxemburgban inkább egy jó szakmával van esélyed.


Hollandia könnyebb lehet.

2015. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor melyik országokba érdemes? Pl Londonba (Anglia)? Vagy ahol könnyű munkát találni?
2015. aug. 8. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Londonban könnyű, de elég drága város. Én Írországban élek, ha van nyelvtudásod, itt is könnyű munkát találni.
2015. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó: imádom Írországot, tudnál segíteni?


Mit dolgozol? Egyébként van angol és francia nyelvvizsgám is.


Hogy lehet oda kijutni? Bármi egyéb infó? Köszönöm!

2015. aug. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!