Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az autóbérlésnél kikötés...

Az autóbérlésnél kikötés (vagy legalábbis a végösszeget befolyásoló tényező) az életkor. A bérlés időpontjában kell 25 évesnél idősebbnek lenni vagy pedig a jármű használatbavételekor?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót bérelni jövő márciusi időpontra de februárban leszek 25 éves.

Ha most bérelem az autót de az átvételkor már 25 éves leszek akkor a rendszer, hogyan kezeli a számlázáskor?


Köszönöm!


2015. aug. 17. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A foglalasnal nem kell megadni adatokat, legalabbis en eddig akarhanyszor foglaltam nevet/emailcimet esetleg telefonszamot kertek.

Amikor eljon a nap es elmesz a kocsit felvenni, elkerik a jogositvanyodat es latni fogjak, hogy elmultal 25.


Ha a berauto keresok kerdezik az eletkort termeszetesen azt valaszold, hogy 25, mert a foglalas napjan levo eletkorod szamit, ne a mai.

2015. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Még egy kérdésem lenne:


A szolgáltató, akinél felveszem az autót nem kérdezi meg, hogy pontosan merre is mennék az autóval, ugye? Amerre mennék arra van egy kis politikai probléma és nem hiszem, hogy engednék arra elvinni az autót.

2015. aug. 17. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdezik meg, hogy merre fogsz járni, de van egy limit kilométer amit megtehetsz (mi most bérelünk, és ha jól emlékszem napi 300 km lett megadva) Túllépheted, de akkor külön kell fizetni. Egyedül annyi volt a kikötés, hogy külföldre csak akkor mehetek vele, ha előre megbeszéltük.
2015. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orszagon belul oda viszed ahova akarod. Ha kulfoldre akarod vinni (vagy masik allamba, amennyiben az USAban berelsz) akkor azt jelezned kell a kolcsonzo fele.


En eddig mindig "unlimited" kilometeres autot bereltem. Egyszer 1600 km mentem vele... bar ez nem a jo oreg Europa ;)


Kerdezz ra a biztositasra is. Ha vmi barom kovel megdobalja a kocsit es nem kotottel ra biztositast, a kolcsonzo rajtad fogja leverni a javittatast.

2015. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol bérelsz, de csomó olyan hely van, ahol az életkor nem számít.

Az viszont mindenhol számít, hogy elhagyod-e az országot, ezt jelezni kell. Politikailag problémás helyre ez dobhat az áron, vagy akár meg is tagadhatják a határátlépést.

Biztosítás (casco) szinte 100%-ban van az ilyen kocsikon, hiszen a legtöbb esetben nem tudnád fizetni pl. a totálkárt, és a kölcsönzőnek sem érdeke, hogy évekig pereskedjetek.

2015. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!