Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet strandolni a spanyol...

Lehet strandolni a spanyol tengerparton ha 26 fok C van kint?

Figyelt kérdés
Idén spanyolországba szeretnénk menni barátnőmmel késői nyaralásra, Palma de mallorca szigetére , szeptember 1.jétől. Csak félünk h túl hüvös lessz a napozáshoz, s a tenger vize se lessz már túl meleg. Lebarnulás meg lehet h már túl késő. Ti mit gondoltok?? Érdemes menni nyaralni szeptemberbe oda?

2015. aug. 18. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
"26 fok hűvős". Ez most vicc? Teljesen jó az, gondolom az átlag napközben melegebb is van. Én egyébként égtem le 25 fokban is, gondoltam nem kell naptej, nincs hűség.. Szóval napozni is lehet, biztos lebarnultok..
2015. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Még decemberben is sz.rrá lehet égni a napon. De ez titok.

A szeptember azért jó, mert a víz még igen kellemes, a levegő szuper, a homok nem perzsel, és a pasik még aktívak.


De tényleg, ha azt gondolod a lebarnuláshoz késő, próbáld meg hogy egy délutánra kifekszel.

2015. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!