Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen az első pár...

Mindenkinek ilyen az első pár nap külföldön?

Figyelt kérdés
22 éves fiukent kijotten Angliába au pairnek. A csalad eddig nagyon kedves es ha minden jolmegy egy evig maradok azalatt rengeteg penzt tudok keresni. Az elso 2 nap viszont egesz nap sirhatnekom van. :(

2015. aug. 27. 21:00
 1/10 anonim válasza:
10%

Igen, minden kezdet nehéz!


Ne add fel, 1-2 hónap után otthon fogod magad érezni, és nagyon jó lesz!


Ezt kell kihúznod, vésd a fejedbe!

2015. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kossz szepen remelem ugylesz :))
2015. aug. 27. 21:11
 3/10 anonim válasza:
34%
Igen , általában mindenkinek nehezen kezdődik én is igy voltam ezzel. És néha majd a későbbiekben is rád fog törni az a bizonyos érzés , de mindenképp javulni fog majd. 21/L
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Fúúú én is kinlódtam az első időben! Tényleg ne add fel! Majd megszokod és tök jó lesz.
2015. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esku hianyzik Magyarorszag dehat tudom miert jottem el onnan ide. Ott teljes kilátástalanság itt meg barmi megtortenhet.
2015. aug. 27. 21:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Amugy koszi a valaszokat tobbet jelentenek mint gondolnatok. :D :((
2015. aug. 27. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:
A tudat hogy messze vagy az otthontòl, csalàdtòl, baràtoktòl... Egyedül, elvesZettnek èrzed magad...honvàgy...de azert sirni nem szabad...nem vagy te nô
2015. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Berlinbe jöttem ki még tavaly októberbe egy ismerősökhöz, tehát magyar családhoz jöttem. eleinte nekem is rossz volt, igaz jól kijöttünk, de nehéz volt én is elég sokat szenvedtem 2 hónapig kb csak az ideg vert szét majdnem. Már azon voltam decemberbe karácsony előtt hogy nem megyek vissza többet, szilveszter után az ott élő lány az anyukájával szintén hazajöttek a nagyszülők miatt, mert a lány apja kint volt az ő apjával már és neki olyan munkája volt hogy nem jöhetett volna haza csak 3-4 napra. Aztán szilveszterkor rábeszéltek arra hogy menjek vissza velük mert mégis a munkahelyemen illik normálisan leszámolni meg dolgozzak még egy picit mert tudták mi célból mentem ki. Aztán végül igen rossz volt még hetekig de csak ráhúztam mert motivált a célom hogy összegyűjtsek némi pénzt hogy idehaza legyen indulási alapom a vállalkozásomban. Aztán annyira megszerettem a munkámat hogy most július végén amikor hazajöttem 1 hónapra akkor úgy voltam már vele hogy mennék vissza. Jövőhét kedden indulok vissza és már alig várom. Igaz jól megvagyok itthon a családdal de még van odakint tenni valóm, de annyit elértem hogy jobb munkakörbe léptem, és gyakrabban járhatok majd haza akár 1 hétre is. Igaz többet kell dolgozzak, de lettek már kint barátaim, bevallom nagyon nehezen de lettek, kint is eljárok bulizni, szórakozni, magyarokkal és németekkel is. Meg ugye a csaj ismerős akinek a családjával élek mi csak barátok vagyunk, de van neki egy barátnője akivel igen jól kezd alakulni a dolog és úgy néz ki össze is fogunk jönni. A csaj német állampolgár, de mivel apukája magyar aki még a rendszerváltás után került ki amikor az anyukája meghalt akkor apjával hazajöttek 13 évre, igaz akkor tanult meg itt magyarul a csaj, nagyon jól beszéli a nyelvet és amikor visszaköltöztek németbe igen csak furcsa volt neki is nulláról indulnia. főleg hogy neki az állampolgárság igen nagy előny volt.
2015. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat remelem nekemnis ilyen jol alakul majd a sorsom.
2015. aug. 28. 00:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is au pairként indultam el otthonról anno, és emlékszem, az első heteket végigbőgtem...sajnos az otthoni állapotok tarthatatlanok, be kellett látnom, hogy csak külföldön boldogulhatok, ahhoz meg a bébiszitterkedés nagyon jó ugródeszka...egy év alatt derítsd fel a terepet, keresd a lehetőségeket, és akkor "rendes" munkára válthatsz...ami nagyon jó érzés lesz! :)


Addig is, nekem az segített, hogy más au pairekkel barátkoztam. Ha Facebookon rákeresel ilyen csoportokra, hogy "Au pairs in London" (vagy ahol laksz), akkor nagyon sok hasonszőrű fiúval és lánnyal tudsz ismerkedni, folyamatosak a talik és a közös programok, nagyon jó :)

2015. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!