Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves korban már mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves korban már mindenkinek a párkapcsolat az első?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre másokon, meg igazából magamon is, hogy már nem is barátságokat keresnek, hanem mindenki párt. Az utóbbi időben lányokkal valahogy nem is tudtam ismerkedni, nem úgy, mint gimiben, hanem mindig pasik találtak meg, akik persze nem barátkozni akartak, max elhitették velem, utána meg jó nagyot csalódtam. van esély még egyáltalán ebben a korban barátokat találni, vagy azt keressem a frigidek és az apácák között?

2015. jún. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Nekem csak a pénzszerzési lehetőség mellékterméke, salakanyaga a kapcsolat.


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Akinek van esze az az életét építgeti inkább, de ez a kisebbség sajnos.
2015. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet! Én 20 éves korom után találkoztam pár lánnyal, akikkel barátok lettünk. Az egyiknek még férje is van. Van aki barátkozni akar, van aki meg többet, pont mint a gimibe, csak a gimibe még gátlásosabbak és nem feltétlenül válallják be mint egy 25-26 éves. Lényeg , hogy félrérthető dolgokat ne tegyél.
2015. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt tapasztalom en is Kerdezo:/

Termeszetesen az osszes baratnomnek van baratja, nekem meg nincs. Ok meg ugye hanyagolnak, mert inkabb a baratja f@$z@t sz*pj@ khmm.:))

2015. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 es nincs olyan h csunya lany...;) am van esely persze
2015. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!