Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy létezik e olyan RÁDIÓADÁS ahol egy szolgáltatási elemként megjelenik a TELEKOCSI ajánlatok bemondása?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 22:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi van? En a [link] -on regisztraltam, talaltam egy fiatal francia sracot azonnal aki par honappal kesobb elhozott Ljubljanabol a Balatonra, tok siman ment pedig O alig beszelt angolul en meg sehogy franciaul. Mar tobbektol hallottam hogy a [link] is jol mukodik.
2015. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az oszkárt én is ajánlom! Többször sikeresen szerveztem le utat országon belül, de nem kis távolságra. Írd be a viszonylatot, meg válassz dátumot és úgy kidobja a fuvarokat. Többféleképpen kell próbálkozni a kereséssel, mert ugye nem biztos,hogy pont az adott városból megy autó. Pl ha Máriapócsi vagy, akkor célszerű Nyíregyházáról keresni induló autót, mert úgy biztos találsz, ugyanígy az érkezési címnél, ha pont abba a településre nem is megy, de a közelbe városba, nagyobb városba csak van valami.

A viszonylatot is érdemes felbontani, ha messzire mész. Én az ország egyik végéből a másikba szoktam menni, és általában budapesti átszállással,mert ahova én járok arrafele nem megy közvetlenül autó.

A dátumnál meg ha túl távolit adsz meg, akkor nem biztos, hogy azonnal találsz fuvart. Általában indulás előtt 1 héttel szoktam nézegetni, mert kb 7-10 nappal előre szokták meghirdetni a sofőrök, hogy mikor mennek.


Neked is rugalmasnak kell lenned, én is volt, hogy délután akartam indulni, de csak délelőtt találtam fuvart, de szerencsére sikerült úgy megoldanom a napom, hogy ez ne okozzon problémát.

2015. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szóva mindkét telekocsi céget ismerem.

Nem utas vagyok hanem sofőr, és nincsenek utasok.

a sorőrök egymás alá licitálnak.

előtte meg amikor még tódultak be a migránsok, akkor meg azok akartak állandóan rám akaszkodni.

Szóval használhatatlan minkét cég, amennyiben hosszú útról van szó, több mint 1000 km-ről.

Ezért kérdeztem, hogy talán valamelyik rádióműsor még bemond ilyeneket, mert ésszerű és logikus volna.

Olyan emberekhez jutna el így az infó akik nem interneteznek.

szóval ez van.

2015. szept. 25. 00:05
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván használhatatlan mindkét oldal,azért utaznak velük több ezren..........
2015. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz az adott távon akkor érdemes helyi hirdető újságba feladni egy hirdetést az útbaeső nagyobb városokkal.
2015. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

> Nyilván használhatatlan mindkét oldal,azért utaznak velük több ezren


Naponta :) most nyitottam meg az oldalt, 881 Oszkáros van most úton.

2015. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!