Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan (tudtok mondani...

Létezik olyan (tudtok mondani olyat), hogy egy lánynak egyenes a haja és egyszer hirtelen természetes módon hosszú távra göndör lesz a haja?

Figyelt kérdés
Természetes=semmi dauer,hajgöndörítő, természetes hajcsavarás nélkül...tehát csak úgy magától
2015. ápr. 14. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2015. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem kiskoromban egyenes volt a hajam, most nagyon göndör.

Egyik ismerősömnek szögegyenes haja volt, szülés utánra hullámok lettek benne, a hormonváltozás miatt.

2015. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Akkor még van esély

2015. ápr. 14. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szögegyenes hajam volt gyerekként, aztán behullámosodott olyan 14 éves korom körül. Most 25 vagyok.

Nem göndör, csak hullámos, de magától csinálta. Jobban is tetszik így, kisgyerekként eléggé rálapult a fejemre és szopottgombóc lettem tőle :'D

2015. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban szép loknis hajam volt, aztán 11-12 éves koromban majdnem teljesen egyenes, aztán kb. 14 éves koromra megint begöndörödött :D
2015. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéremnek kiskorában gyönyörű szőke loknis haja volt, mostmár egyenes
2015. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyik ismerosomnek gondor volt a haja, es 20 evesen kiegyenesedett. De nem ugy, hogy egyik nap felkelt, es egyenes lett, hanem szep fokozatosan.
2015. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem kiskoromban egyenes volt (kicsit hullámos), 14 évesen levágattam rövidre, újra növesztettem, aztán göndör lett.
2015. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél leukémiát állapítottak meg 14 évesen. Haja szögegyenes, lelapult volt és miután a kemoterápia után elkezdett nőni a haja, hatalmas csavaros göndör haja lett, mint aki naponta besütötte. Kb. 1-2 évig ilyen göndör haja volt, aztán hirtelen kidobta a göndör tincseket a haja és most ugyanolyan szögegyenes neki, mint régen.
2015. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!