Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vendégségbe ciki saját törölkö...

Vendégségbe ciki saját törölközőt vinni?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyek barátnőmékhez és nem tudom eldönteni, hogy ciki vagy nem ciki saját törölközőt vinni. Tőle azért nem szeretném megkérdezni, mert tudom, hogy mit fog válaszolni, ezért inkább tőletek kérdezném, hogy szerintetek ciki-e vagy sem? Semmi problémám nincs egyébként semelyik verzióval csak nem tudom eldönteni. És hát nem szeretném se őket, se saját magam hülye helyzetbe hozni.

2015. okt. 4. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki szerintem.
2015. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak érted... Nem szeretnék olyan helyzetbe kerülni, mintha én elzárkóznék ezáltal tőlük. Tehát, hogy nem kell a tiétek, van sajátom. A tiétek nem jó stb...
2015. okt. 4. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez így felmerül, akkor azt kell mondani, hogy azért hoztál sajátot, mert nem akartad, hogy utánad kelljen mosniuk a törölközőt.
2015. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Kéztörlőt vinni ciki. Fürdéshez viszont természetesen vinném a sajátomat, ott pont az lenne a ciki ha elvárnám hogy adjanak.
2015. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki az sem viszel, és az sem, ha nem.
2015. okt. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. okt. 5. 17:46
 7/8 anonim válasza:
100%
Először én is nagyon stressz helyzetben voltam :D Aztán mivel kiment a fejemből elfelejtettem vinni, persze adott, de legközelebb már vittem :) Gondolom nagyon lekéstem a válasszal, de nem baj, jobb később mint soha. :D
2015. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem késtél el. :D Most hétvégén megyek a leányhoz. :) Egyébként megkérdeztem tőle és azt mondta, hogy nem kell vigyek. :) Szóval bárki, bárhogy van... Inkább kérdezzetek rá, az a biztos. Egy normális csaj nem fog ettől kiakadni. :) Köszönöm a válaszokat. :)
2015. okt. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!