Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bécsben mennyire veszélyes...

Bécsben mennyire veszélyes metrón bliccelni?

Figyelt kérdés

Vannak ellenőrök és ha jönnek mit csinálnak ha

nem beszélek németül se angolul ?



2015. okt. 17. 18:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
és örülök hogy ilyen jót lehet nevetni mások nyomorán.
2015. okt. 18. 21:27
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Van az a méltán híres mondás,hogy mindenki a maga szerencséjének kovácsa..............gondolkozzál......
2015. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Ne bántsátok!

Szerintem ne bliccelj mert a végén el is vihetnek a rendőrök. Sajnos csak a bevándorlók utazhatnak ingyen.

Sok sikert a munkához remélem szerencsével jársz!

2015. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

kösz aki írt értelmeset.

a majmoknak meg a szánalmas sorsát nem irigylem nehogy azt higgyétek.attól még hogy valakinek nincs pénze lehet okosabb és

ügyesebb és amíg ti önelégülten pöffeszkedtek más lehet sokkal sikeresebb lesz.sok sikert.

2015. okt. 27. 16:45
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező,


Ideális esetben az ember a lehetőségeihez mérten cselekszik. Ha nincs pénzem Bécsben bécsihez méltóan viselkedni, akkor nem utazom Bécsbe. Inkább kimegyek Szentendrére, mert a HÉV-jegyet ki tudom fizetni. Ha te is a lehetőségeidhez mérten cselekednél, akkor ez az egész nem lenne most itt.

2015. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%

"attól még hogy valakinek nincs pénze lehet okosabb és ügyesebb" ...sajnos te pont nem ez az eset vagy......


"és amíg ti önelégülten pöffeszkedtek más lehet sokkal sikeresebb lesz"....ez sajnos megint nem te vagy....

2015. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

hát mindenről ti sem tudhattok elnézést.

de előbb már leírtam a véleményem rólatok. :)

2015. nov. 1. 03:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!