Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretném meglepni a feleségem...

Szeretném meglepni a feleségem a 30 születésnapja alkalmából egy utazással, de nem tudok dönteni, hogy hová vigyem. Ötletek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan helyeket, ahol januárban érdemes eltölteni egy hosszú hétvégét? Külföld (Európán belül) és belföld is érdekelne, látnivalókkal, tanácsokkal, esetleg élményekkel. Köszönöm.

2015. okt. 26. 11:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
* 30. születésnapja
2015. okt. 26. 11:06
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha jobban megismerhetnénk a feleségedet, lennének ötleteink.

Utazni, utaztatni mindig személyre szabottan kell. Ami az én feleségemnek jó, nem biztos, hogy bejön a tiednek.

De ötletünk természetesen lenne...

2015. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ötleteket szeretnék kérni, nyilván én fogom eldönteni, de hátha mások tapasztalata alapján találok olyan helyet, ami nekem eszembe sem jutott volna.
2015. okt. 26. 11:13
 4/19 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában?
2015. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3 vagy 4 éjszaka, olyan 120.000-ig kettőnknek, útiköltséggel együtt
2015. okt. 26. 12:24
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ennyi pénzből inkább maradjatok belföldön, keress egy jó kis wellness hotelt, ami nincs nagyon messze tőletek.
2015. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint kipipáltátok már az európai fővárosokat, jártatok Velencében, Firenzében, Barcelonában? Megmásztátok az Alpok hegyeit?


Persze én fordítva ülnék arra a lóra, és megnézném, hova lehet épp retúrban 15 ezer alatt elmenni repülővel.

Róma, Barcelona, London Madrid, a Földközi-tenger szigetei, a Vörös-tenger simán kihozhatók ennyiből. Teljes árban. Az kettőtöknek 30eFt. Vesztek hozzá valami négycsillagos szállást napi 15-20eFt-ért, még mindig marad egy rakás pénzetek.

2015. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát a legtöbb belföldi wellness hotel még drágább mint egy külföldi. Nem pipáltuk ki az európai fővárosokat, pontosan ezért kérdezem, hogy kinek milyen tapasztalata, élménye volt egyes városokban..Pl Rómáról esetleg van valakinek tapasztalata?
2015. okt. 26. 12:35
 9/19 anonim ***** válasza:
Először döntsd el: városba vagy természetbe szeretnétek menni. Ennyi pénzből inkább az olcsóbb - egykori keleti országokban nézelődj. Pl. Lengyelországban Zakopane, Krakkó. A Magas-Tátra déli oldala is jó lehet, de az most sajnos elég kopár a korábbi tarolások miatt (Csorbai-tó, Ótátrafüred, Lomnic...)Székelyföld is szóba jöhet, nagyon kellemes hely.
2015. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
120 kevés 3 éjszakára? hmm
2015. okt. 26. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!