Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » El szeretném vinni a 12 éves...

El szeretném vinni a 12 éves öcsémet születésnapja alkalmából egy kosárlabda meccsre. Hova? Mikor? (Budapest, tavasz)

Figyelt kérdés

Abszolút nem vagyok tájékozott a hazai sport világban. Még kimondottan meccsen sem voltunk soha. Április végén tölti a 12-tőt, és mivel a suliban (tesi óra keretein kívül) kosarazik, gondoltam elvinném valamilyen kosárlabda meccsre. Budapest lenne ideális, és lehetőleg májusban, esetleg április vége felé. Valami olyanra gondoltam ahova azért jegyet kell váltani, de nem horribilis összeg két jegyár (kb. max 6000Ft a kettő). Valaki témában járatos felvilágosítana milyen egyesületek, mikor hol szoktak (szezonálisan) komolyabb mérkőzéseket rendezni?

Ha ebben az időszakban kosárlabda mérkőzések nem nagyon kerülnek megrendezésre, végül is foci, vagy hoki (egyéb) is megfelelne, de azért a kosárlabda lenne a legideálisabb. Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. márc. 3. 16:33
 1/1 anonim válasza:
Igaz nem Budapesten van de Hernádnak jo kis csapata van
2015. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!