Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok. Londonba...

Nagy bajban vagyok. Londonba utaztam és hát. Olyan hülye voltam hogy kint felejtettem a mobilomat. Mit tehetek hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
Szóval a Paradiso travel utazási irodával utaztam, egy kb 50 fős diák társasággal. Én is diák vagyok, 14 éves és az utazási iroda nem foglalkozik ilyesmikkel. A szüleim teljesen ki vannak és sajnos nem tehetem meg hogy ki utazzak érte...

2015. okt. 27. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan helyen hagytad, ahova kimehetnél érte, ha tudnál, miért nem kérsz meg valakit, hogy küldje el Neked?
2015. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Helyileg hol hagytad el?
2015. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos nem ismerek senkit aki eltudná nekem küldeni, helyileg, London egyik külső részén, Greenwich környékén, valószínűleg a fogadó családnál. Próbáltuk hívni a nőt akinél voltam, de először fel sem engedte a telefon hívni aztán meg ki lehetett kapcsolva a fogadó nőnek a telefonja
2015. okt. 27. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Országhívó számot tettetek a telefonszám elé?

A saját telefonodon nem próbáltad meg keresni? (mármint úgy értem, a saját számodat nem hívtátok?)


A fogadó család telefonszámát tudod? A címük nincs meg? Nem tudnál nekik írni?


Egyébként ne aggódj, nem vagy egyedül: én anno annyira siettem a reptéren - majdnem lekéstük a gépet - hogy ott maradt az átvilágításnál az egész övtáskám. Szerencsére az útlevél nem abban volt :-)

Hazahozatni futárcéggel baromi drága (kb. 30 ezer ft), mindenképpen próbáld a fogadó családot elérni. (már ha egyáltalán ott van a telefonod) és feladatni velük, lehetőleg nyomonkövetős csomagként vagy értékbiztosítással.

2015. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a fogadó családnál van, akkor el fogják neked küldeni. Hívjátok fel őket és szóljatok nekik hogy ott hagytad.
2015. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, igen tettünk elé országhívószámot, először nem de aztán utánanéztünk és tettünk, próbáljuk elérni a fogadó családot, hívtuk őket, sms-t is írtunk meg facebookon is megtaláltam a nőt és írtam neki..már vissza is igazolt viszont még sehol sem jelentkezett.. nagyon remélem hogy viszza ír.
2015. okt. 27. 21:20
 7/9 A kérdező kommentje:
hívtuk az én telefonomat is.. de köszönet az okos fejemnek lehet hogy le is némítotam.. se a telefonszolgáltató, de a rendőrdég még csak meg mondani se tudják hogy egyáltalán melyik országba lehet. azt se tudják megnézni hogy volt-e valamiféle mozgás rajta.. telefonáltak-e vele vagy ilyesmi.. a kimenő hívásokat pedig csak a bejövő hívások fogadásával együtt lehet letiltani ergo ha mi se tudjuk hivni a telomat.. viszont ha valaki használja a telomat akkor azt a szüleimnek kell kifizetniük
2015. okt. 27. 21:25
 8/9 anonim válasza:
tiltasd le a számot a szolgáltatódnál
2015. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van azóta valami fejlemény?
2015. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!