Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes letelepedni...

Hogyan érdemes letelepedni Délkelet-Ázsiában?

Figyelt kérdés
Apai ágon onnét származom, de sosem jártam arra. Konkrétan Indonézia, Fülöp-szigetek és Malajzia érdekelnek. Még gimnazista vagyok, de szeretnék kijutni oda. Mindhárom nyelven megtanultam, plusz még négy nyelvet beszélek, köztük az angolt. Pályázzak, vagy csak menjek ki, hogy ott majd találjak egyet? Nem sürgős, de kíváncsi vagyok főleg tapasztalatok alapján, hogy hogyan működik ez.

2015. okt. 27. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerezz valami szakmát, amire ott nagy szükség van. Csak úgy ne indulj el, hogy majd úgy is lesz valami meló, mert nem európai viszonyok vannak. Meg egyébként is először csak nézz körül, mint turista, hogy ne érjenek nagy meglepetések. Nem csak a klímát kell szokni.
2015. okt. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

1. Keresd fel írásban az adott ország hazai követségét.

2. A nyelvet ne csak beszéld,írni és olvasni is tanulj meg.

3. SOK pénzt szerezz az induláshoz.

4. Szakma,olyan kell amiből ott meg tudsz élni. Pl.:orvos,mérnök,... valami,ami ott ér valamit.

5. Előtte utazz oda és legalább 1-2 hónapig legyél ott.

2015. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha angolul jól tudsz akkor fogsz kapni tanári munkát.

Indonézia a Föld egyik legfantasztikusabb országa, szóval menj.

2015. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A nyelvet persze írott formájában is megtanultam, közben sokat beszéltem. A klíma az számomra kellemes. Majd valami szakmával megyek oda.
2015. okt. 28. 18:26
 5/14 anonim válasza:
50%
Gyere indoneziaba. Itt a külföldieket nagyon kedvelik :DD plusz apukám az indonéz nagykövetségen dolgozik Magyaroszágon :DDDDDD
2015. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hat amig a Catatan Sipil-lel lebokszolja a vizumat, beleoszul pucit....
2015. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Én a Fülöp-szigeteken élek, kérdezz nyugodtan bármit.

Itt is nagyon szeretik a külföldieket, odavannak a fehér emberekért.

2015. nov. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megtudtunk valamit, hogyan érdemes DK-Ázsiába költözni? Augusztustól költöznék családdal. :)
2016. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Melyik országba utolsó?
2016. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Fülöp, Szingapur, Indonézia, Malajzia... igy rogton ezek jutnak eszembe. Kínába a környezetszennyezés miatt nem merek menni, költözni.
2016. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!