Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dubaiban mennyire szólnak...

Dubaiban mennyire szólnak megy egy lányt ha nem hord csadort?

Figyelt kérdés
Egy turistára rászólnak, vagy piszkálják miatta? És egy arab lányt?

2015. nov. 6. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Csador nem kötelező. Dubai nem Szaud-Aràbia!!
2015. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem kötelező, csak hogy mennyire néznek valakire "csúnyán" vagy egyáltalán nem fordul ilyen elő?
2015. nov. 6. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem szólják meg, de ha szépen megkérhetlek, amíg a szakmunkásképzőt el nem végzed, ne utazz sehova.
2015. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

turistat nem piszkaljak ilyenert, de jo ha tudod, ha megeroszakolnak akkor te is bortonbe mesz miatta!


[link]


"Female travellers and workers are particularly vulnerable to sexual assault. For a conviction to occur, the attacker must confess or it need to be witnessed by four adult males who confirm that a sexual assault took place." - ha nem megy az angol, akkor annyi, hogy ha megeroszakolnak, azt csak ugy tudod bizonyitani ha a tamado vallomast tesz, vagy ha volt 4 felnott ferfi tanu akik lattak ezt megtortenni! Ferfi kiseret nelkul ne menj sehova!

2015. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Egy ismerősöm dolgozott ott. Fiatal nő létére kizárólag helyi férfiakból álló munkacsoport főnöke volt. Európai ruhában, európai szokásait megtartva. Ugyanúgy elfogadták, mintha egy maguk közül való férfi lett volna.

Ahogyan nézem pl. a tévében a Dubai repülőtérről készült dokumentumfilm sorozatot, a személyzet európai ruhát viselnek. Egy részben láttam csak kendőt viselőket, ők a kifutót építő férfiak voltak.

2015. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Az előttem írok csacskaságaihoz:


„Az EAE belpolitikailag stabil ország, amelynek elemi érdeke, hogy megőrizze jó minősítését, mely szerint az Öböl-térségében a "béke és prosperitás szigete". Az EAE vezetése távol tartja az ország határaitól a radikális iszlám tényezőket s a terrorista szervezeteket. A rendkívül magas életszínvonalon élő emírségi állampolgárok körében az emírségi vezetéssel szemben gyakorlatilag nincs politikai vagy szociális elégedetlenség. Az ország közbiztonsági helyzete jó, ritka a személy, ingatlan, gépkocsi elleni bűncselekmény vagy erőszakos cselekedet.”

A konzuli szolgálat hivatalos tájékoztatója ez.


Ez nem hivatalos, de talán megbízható:

[link]

2015. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
gigi, nem tudom te mit csinálsz, de egy a kérdés nem ez volt kettő a csacskaságok valójában szarkazmus volt.
2015. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

9-es és lepontozók:

Gigi belinkelt egy dress code oldalt. Ha az nem releváns, akkor mi?

Szerintem az, amit az ismerősömről írtam, az is hasznos válasz.

70-es iq felett azért a nem és igen válaszoknál kicsit bővebbet is illik érteni.

Dubajban van a világ legnagyobb repülőtere, a város óriási turistaforgalmat bonyolít. Bár alapvetően az olaj adja a legfőbb bevétel, a turisták kiszolgálása sem mellékes.

Nem vegzálják a nőket azért, mert európai ruhát viselnek.

2015. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azt hittem frappánsabb oltásokat kapok :DD amúgy köszönöm a válaszokat ^^
2015. nov. 7. 19:10
 10/11 A kérdező kommentje:

"Nem szólják meg, de ha szépen megkérhetlek, amíg a szakmunkásképzőt el nem végzed, ne utazz sehova."


bocs, hogy nem vagyok képben mindenben, megyek felakasztom magam, túl tudatlan vagyok az élethez :DDD

2015. nov. 7. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!