Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Veszélyes ilyenkor a szabadkai...

Veszélyes ilyenkor a szabadkai vásárba menni a bevándorlók és a terroristák miatt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 13:12
 1/5 Pedy1225 válasza:
72%
Mi két hete voltunk Szabadkán a piacon, Tompánál mentünk át, semmi különös nem volt, egy bevándorlót sem láttunk, semmi veszélyes nem volt. Sima utunk volt oda-vissza.
2015. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom miért bevándorlózol és terroristázol.

Nem veszélyes.

2015. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ezen az oldalon mindenki megkergült a francia támadás óta?!?!Azóta egyéb se megy,csak hogy lemondjam-e az utat/veszélyes-e ide-oda menni,stb...ennyi erővel a lakásajtón kívülre ne menjen senki mert lelövik/felrobbantják megölik....meg még a villamos is elüthet....
2015. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Steinberggel teljesen egyetértek. Ez valami trollsereg támadása akik ilyen hülye módon akarnak bevándoróellenes politikát terjeszteni vagy Magyarországon (majdnem) mindenki megkergült?
2015. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
LOL. Erre már tényleg nem tudok mit mondani. Nem hinném, hogy a terroristákat éppen egy Szabadka-jellegű város érdekelne. Én is voltam a héten, és még mindig élek.
2015. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!