Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A Pentagon tényleg engedélyezt...

A Pentagon tényleg engedélyezte, hogy ezentúl az illegális bevándorlók is csatlakozhatnak az USA hadseregéhez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 12:37
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ezt nem a Pentagon dönti el.

Egyébként a kérdésre a választ nem tudom. :)

2014. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak egy terv, és csak egy bizonyos csoportról lenne szó.

Ne számits rá!


The Huffington Post reports that the "Obama Administration Plans To Let Some Young Undocumented Immigrants Join The Military." The plans have been approved by the Pentagon.


"Pentagon officials have approved a policy that would allow a limited group of undocumented young people who came to the U.S. as children to enlist in the military, opening up a path for them to eventually become citizens, The Huffington Post has learned," reports the liberal website.


The move, which has not been formally announced by the Obama administration, would affect some of the roughly 550,000 undocumented young people granted the ability to remain in the country under the Deferred Action for Childhood Arrivals program, many of whom have pled with the government to allow them to enlist.

2014. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem át kellene tenned a politika rovatba a kérdésedet.

Ott rengeteg szakértőt fogsz találni, itt meg többnyire békésebb emberek válaszolgatnak olyan dolgokról, amik legálisak és tisztességesek.


Szerintem sem az illegéális bevándorlás, sem egy idegen állam hadseregébe való belépés kérdése nem fér bele az utazás kategória témakörébe!!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eddig minimum zöldkártya kellett hozzá.
2014. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!