Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Önkénteskedés a Riói Olimpián?

Önkénteskedés a Riói Olimpián?

Figyelt kérdés
Megkaptam a lehetőséget, hogy önkéntesként részt vegyek az Olimpián, viszont repjegyet nem fizetnek.. Hogy szerezhetnék rá pénzt? Kb. 350.000.-Ft

2015. dec. 3. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, dolgoznod kellene...
2015. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az kitűnő szervezet. Én eddig csak olyan szervezeteket láttam ahol szállást és ételt adnak,emellett egy kis költőpénzt. Ezen felül meg van, hogy milyen távolságra mekkora utazási támogatást.


Amúgy máshogy nem nagyon fogsz pénzt szerezni. Marad a munka.

2015. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én éppen ezért nem jelentkeztem a 2016-os Olimpiára, mert láttam hogy mit kapok/várhatok a munkámért. (Teljesen természetes,hogy valamit elvársz a munkádért cserébe, önkéntesként is.)
2015. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bele kell húznod, mert a szállás is durva drága és már alig van. Már csak apartmanok vannak, esetleg B&B vagy pousadak (egyfajta tipikus brazil szállásfajta). S ha eljutsz oda, hogy tényleg mész s szállást is találsz, vedd figyelembe, hogy durva nagyok a távolságok. Jelen körülmények között (még nem adták át a 4-es metrót) a Copacabanától a Barrához (olimpiai falu s a legtöbb létesítmény és versenyszám, így úszás, vízi-, kézi- és kosárlabda, tenisz, box, birkózás stb., sajtóközpont) kb. 2 óra dugó nélkül.
2016. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#3 Ez már Londonnál is így volt. S így van minden nagy eseményen, így foci-EB-n, VB-n stb. Enni kapsz, a ruhát általában megtarthatod, aztán kuss van. Még ha belemész s esetleg elakarsz menni egy meccsre/versenyre, mert van jegyed, nem tudják (akarják?) garantálni, hogy akkor szabad leszel.
2016. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem véletlenül találták ki a londoni szervezők a csodás "Games Maker" kifejezést a "Volunteer" helyett! Megmarketingelték, hogy durvára kihasználnak, s te ennek örülj.


Ettől függetlenül biztos, hogy k***a nagy élmény ott lenni egy ilyen esemény, mint önkéntes, s örökre bevésődik a memóriádba és a retinádba.


De ahogy csinálnak Olimpiai Falut, csinálhatnának Önkéntes Falut is. Vagy legalább egy kib****tt épületet a faluból az önkénteseknek adhatnának.

2016. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!