Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mivel oldhatom meg hogy 90%...

Mivel oldhatom meg hogy 90% kedvezményes jeggyel utazhassak az országban ha nem vagyok jogosult rá?

Figyelt kérdés
Csak egy oda-vissza útra szeretném, mert kevés a pénzünk..
2010. márc. 22. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Kísérj valakit, aki jogosult (pl. látás- vagy hallássérült).
2010. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem ismerem senki ilyet :S
2010. márc. 22. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ebben az országban mindenkinek kevés a pénze mégis fizetni kell.
2010. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pl. egy lakcímre vagy bejelentve valakivel akinek van nyugdíjas utazásija. vagy azt hiszem ha 2 gyerek v 3 utazik veled.
2010. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyedül mennék...
2010. márc. 22. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt sehogy! Nyugodtan le lehet pontozni, de vállalom a véleményem! Az ismeretségi körömben akad pár emberke aki emelt családi pótlék miatt jogosult volt rá. Ez lényegében egy fénymásolt cetli egy érvényességi dátummal, amit elvileg a lejárta után (1-2 év) felül kéne mindig vizsgáltatni/újat kéne csináltatni. Na most hagy ne mondjam meddig tart átírni azt a dátumot, egy kezdő analfabéta is megtudja csinálni, aki ismeri a wordot. Szóval eddig nem is lenne vele semmi baj, csak amíg az arra nem jogosult emberkék 300 forintért utaznak fel a fővárosba, addig én ugyanolyan átlag magyar családból származó emberke 1500-at fizetek érte diákkedvezménnyel (hozzáteszem érvényes diákkal, és nem fekete matricával)... és amíg őket nem terheli meg az, hogy 50 forinttal drágább lett a jegyük, addig engem lehet nagyon is hogy 2-300-akat emelnek rajta folyamatosan, és akkor a vonatról még nem is beszéltem! Itt van a baj a magyar mentalitással!
2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed ne utazzál, vagy gyűjtsd össze rá, kérj kölcsön!
2010. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!