Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ciprusban mennyire biztonságos...

Kiss Emese Karola kérdése:

Ciprusban mennyire biztonságos a nyári munka?

Figyelt kérdés
Egy hotelláncnál sikerült találnom munkát, 3 hónapra nyárra. Viszont nem tudom mennyire biztosnágos a bevándorlók miatt vagy akár más veszélyek miatt.Valakinek van tapasztalata ciprusi munkáról?

2016. febr. 17. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik részre mennél?

Én Limassolban élek és itt minden rendben. Ha bevándorlók alatt szíriai meneküteket értesz akkor nem kell izgulni, eddig egyet sem láttam ès nem is hallani róluk.

Más veszélyek alatt nem tudom pontosan, hogy mit értesz de pl a lopások ritkák, ha vannak is akkor közép-európai szomszédaink a tettesek:D

A férfiak igen nyomulósak tudnak lenni, de nem erőszakosak inkább csak beszólogatni szeretnek, de ha csak egyszerűen ignorálod őket akkor tovább is állnak. Ha pasi vagy akkor meg nem kell emiatt izgulnod:D

Ha van még konkrét kérdésed, írj nyugodtan!

2016. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!