Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha minden adott lenne, akkor...

Ha minden adott lenne, akkor melyik orszagba költöznétek?

Figyelt kérdés
Megvannak a lehetőségeim, es nem tudok választani. Egyetemre mennek, es a következő helyeket pályáztam meg (bármilyen hihetetlen, de a nemzetkozi érettségiznek hála a döntés az enyém) es en döntőn el hogy hova megyek. Kanada-Toronto; UK-Edinburgh; Németország-München; Ausztria-Bécs; Svájc-Geneva. Szerintetek hol lenne érdemes elkezdeni a kulfoldi létet? Mindegyik hely nagyon jo es nem tudok dönteni. Csak tippeket szeretnek. Ha most kene választanom, akkor a Genfi egyetemet választanám.

2016. febr. 21. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelvet es milyen szinten beszélsz?
2016. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen Európában maradnék, tehát Kanada kiesik, és kizárom a UK-t is, mert nekem az az időjárás nagyon nem jön be hosszútávon.


Marad München, Bécs és Genf, mindhárom szép város, ezek közül bármelyikben szívesen élnék. Talán Bécs lenne a befutó, mert közel van, könnyű hazajönni, és nagyon hasonlít hangulatban Budapestre, ahol évekig éltem, és imádtam.

2016. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Angolul, olaszul es németül anyanyelvi szinten beszelek, de angolul fogok tanulni, bárhova megyek; es franciául tanulok, olyan gyenge középszinten vagyok. Bécs nekem is nagyon bejön csak azt mondjak hogy az osztrákok nagyon bunkók, ez mennyire igaz?
2016. febr. 21. 13:17
 4/7 anonim válasza:
100%

Annál jobb minél messzebb van Magyarországtól, szóval Kanada.

De Új-Zéland vagy Ausztrália is szóba jöhetne, csak jó messze legyen.

2016. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt, kiszámítható életet, és kedves, udvarias embereket szeretnél magad körül, akkor Kanada. Bár Toronto lehet, hogy túl nagy ehhez. Ha nem szeretnéd külföldinek érezni magad, akkor szintén. Ha fontos az európai kultúra, akkor Kanada nem ajánlott.
2016. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%

Semmi gond az osztrakokkal...

Ha van havi 2 ezer eurod az eletre akkor menj genfbe, ha havi 1000 eurod van akkor menj Becsbe.

Nemet orszag felesleges, az okosabb nemetek ausztriaba jarnak at.

2016. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem bunkók az osztrákok,legalábbis én nem vettem észre rajtuk,hogy zavarná őket,hogy sok a magyar aki ott van. Boltban idegenek is köszönnek,nekem ez furcsa volt először,hisz itthon az ismerőseim sem köszönnek nemhogy még egy vad idegen. De azt ne felejtsd el,hogy mindenhol vannak unszimpatikus emberek. Lehet nem olyanok,csak úgy keltek fel. De én Ausztriába mennék :) kinek mi
2016. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!