Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy érdemes felkészülni a...

Hogy érdemes felkészülni a nagy időeltolódásra?

Figyelt kérdés
Amikor Amerikába megyek, kb 4-5 napig alig alszok valamit, ha 4 óra megvan, az már jónak számít... Hogy érdemes erre felkészülni? Pl indulás előtti héten mindig nagyon korán lefeküdni és felkelni, vagy milyen jó taktika létezik?
2016. márc. 15. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Mindig este, lehetőleg minèl kèsőbb erkezz meg. Ìgy sötètben azonnal tudsz aludni, becsapva a szervezetedet, es szinte azonnal àtàllsz. Nekem ez valt be. Ha koràn èrkeztem, mindig 3-4 nap kellett átàllni.
2016. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem lehet itthon "edzeni". Inkább pihend ki magad, hogy legyenek tartalékaid, ha ilyen nehéz az átállás.
2016. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt ezzel gondom, főleg akkor nem amikor nyugat felé repültem. a titka, hogy mindig az ottani idő szerint menj el lefeküdni és láss csodát másnap reggel helyi idő szerint kipihenten ébredsz. ha rossz alvó vagy, akkor pedig azt javaslom, hogy ne kipihenten vágj neki az útnak, hanem kicsit fáradtan, hogy mire megérkezel csak annyi erőd legyen, hogy beájulj az ágyba.
2016. márc. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!