Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair-kedéshez hol lejet...

Au pair-kedéshez hol lejet "összesezdni" a 200óra gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Amerikába 200 óra gyakorlat kell, hogy au pair lehess. Ezt óvodában le tudom dolgozni illetve hogy kéne megcsinálnom? Bemegyek és lebeszélem, hogy az ott töltött idő után kapjak egy papírt amivel ezt igazolják? Jelenleg gimnáziumba járok és minél hamarabb bele szeretnék kezdeni. :)

2016. márc. 24. 20:19
 1/5 anonim válasza:
Igen, be kell menni és le kell beszélni a vezető óvónővel a dolgot. De ne csak egy oviba menj, mert minimum 2 referencia kell.
2016. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, csak az ovi jutott hirtelen eszembe. Köszönöm a választ! :)
2016. márc. 25. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha erre egy óvodai igazgatónő hajlandó, az csalásnak tehát büntetendő cselekménynek számít, még az állását is elvestítheti, ha erre rájönnek.

Ha még csak gimnazista vagy, ahogy írod, még nem késő elkezdeni rokon vagy ismerős családoknál a tényleges gyermekőrzést. A közeli boltokban stb. hirdetést is kirakhatsz.

Tőlük nyugodtan kérhetsz a valóságnál nagyobb óraszámú igazolást is, így hamar összejön a 200 óra.

Hivatalos fordítóval lefordíttatva ér annyit, mint egy fiktív óvodai tapasztalat, amiért még meg is ütheted a bokádat.

2016. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wow. Ezt nem tudtam. Rokon gyereket nem számíthatom bele a 200órába. Egyébként az 50óra közmunkát le lehet dolgozni oviban is. Ez alapján nem lehetne büntethető ez a 200 óra de lehet, hogy úgy van ahogy írtad.
2016. márc. 25. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ha mar a hozza nem ertok irtak, akkor irok en is, aki mar masfel eve au oair angliaban, es msot megy amerikaba tovabb. 2 referencia kell, de pl megkered anyukad baratnnojet, vagy eppen a baratod/baratnod anyukajat, hogy irja le, hogy delutanonkent vagy hetvegente vigyaztal a gyerekere, es mennyire megbizhato es felelossegteljes voltal, stb, e mar kesz is. Leellenorzes annyibol fog allni, hogy fel fogjak hivni az ugynoksegtol, hogy tenyleg o adta e a referenciat, es ennyi. rengeteg au pair csinalta/csinalja ezt.
2016. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!