Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az állásokról amelyekhez nem kell nyelvtudás?

Figyelt kérdés
Az igazi vagy hamis .

2016. márc. 30. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Vagy átverés, vagy ha igaz is, teljesen kiszolgáltatott lennél így.
2016. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nyelvtudas nelkul lehetnel inkabb NAV-igazgato.
2016. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Rengeteg olyan munkakör van, ahova nem feltétlenül kell nyelvtudás és nem kétkezi melós feladat. Én ma fogok ilyen álláshirdetést feladni.
2016. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

azt oda írhattad volna azért,hogy külföldön gondoltad..

van ilyen, de szerintem a munkás érdeke,hogy legalább alap szinten beszélje a nyelvet.

más amikor Magyarországról mennek ki többen egy adott cégtől szezonális munkára. ott mivel sokan vannak magyarok, elég,hogyha 1 ember beszéli a nyelvet, majd ő lefordítja,hogy mit kell csinálni.

de amikor valaki egyedül vág neki a nagyvilágnak, akkor azért nem árt,hogyha érti is az ország nyelvét.

2016. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor egyedül ne vágjak bele?
2016. márc. 30. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még alap szinten sem beszéled a nyelvet, akkor ne: ott vágnak át, ahol akarnak.
2016. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem se.. mindenképpen tanuld előtte a nyelvet. ha írásban nem is megy annyira, nem baj, de legalább értsd hogy mit mondanak és tudj válaszolni.

ma már rengeteg online lehetőség is van a nyelvtanulásra. na meg ha már alapszinten megy, akkor filmekből, sorozatokból lehet fejleszteni a hallott szövegértést.

pár hónap alatt fel lehet szedni egy alap nyelvtudást, ezt ne hanyagold el.

mert egyedül kimenni külföldre, úgy hogy csak magyarul tudsz..hát nem túl kecsegtető.

mint írtam az egyik válaszba,hogyha több magyar megy ki és egy helyen dolgoznak(Szakmunkások) akkor nem annyira gáz,hogyha csak 1-2en tudnak a csapatból megszólalni. de egyedül kimenni veszélyes szerintem és őrültség is.

2016. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyelvtudás nélkül semmi eserte se menj.


Pár napja volt egy kérdés, ahol valaki elég beteg, de nem tud orvoshoz menni, mert nem tudja az adott nyelvet, viszont igen komoly baj is lehet abból, ha nem kezelteti magát.

2016. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Németül alap szinten beszélek.

De nagyon ki szeretnék menni mert MO-on nincs semmi munkalehetőség.

2016. márc. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!