Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Üdv. A booking.com oldalon...

Üdv. A booking.com oldalon szeretnék szállást foglalni nyári családi nyaraláshoz. Mi a vélemény erről az oldalról, mire kell figyelni. Megbízható?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Maximálisan megbízható, évek óta ott foglalom a szállást az összes utazásunkhoz, nyaralásunkhoz. Fogyasztói oldalról semmiféle hátránya nincsen, hiszen a legtöbb szállásért csak a helyszínen kell fizetned, és az utolsó napokig szankció nélkül lemondhatod. Kisebb szállásadók pont ezért nem is rajonganak érte, nagyrészt szállodákat találsz rajta.
2016. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megbízható.

Azért mielőtt valamit lefoglalsz, olvasd el milyen feltételekkel teszed (pl lemondási kondíciók), értékelések, a szállás elhelyezkedése stb.

Ha itt visszaolvasnál, rengeteg olyan félanalfabéta panaszt fogsz találni, hogy utólag meggondolták magukat, de akkor már késő volt.

Talán még annyit, hogy szerintem sokkal jobb szálláskereső oldalak is vannak, nem feltétlenül kell a legelsőre kattintani. Mert a booking ugyan szinte mindig az első találat lesz, de alatta fogsz találni rengeteg sokkal jobb szálláskeresőt is.

Sok sikert.

2016. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
3 főre foglaltunk de csak kettő lett belőle.Alig tudtuk helyrehozni a szálláson.+ 40 ezer Ft-ért amire nem voltunk felkészülve.A szálloda olcsóbban hirdetett de megtévesztő volt a Booking com oldala ezért sajnos ott foglaltam.Reklamálni nem lehet se telefonon se levélben.Egyszerűen nem válaszolnak.Miután megkapták a %-ot már nem létezel.szerintem máshol foglalj.
2016. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!