Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 90%-os utazási, hatósági...

90%-os utazási, hatósági igazolvány meddig igényelhető?

Figyelt kérdés

3 éve volt a betegségem, viszont befejezem a sulit.

2 évig még megkapom? hisz 5év múlva lehet aztmondta, hogy kigyógyultam a betegségből.



2016. ápr. 10. 10:35
 1/6 VB05 válasza:
Nem tudom milyen betegséged volt, de ha nem vagy mozgáskorlátozott,vak,autista...tudtommal nem jár. Aki igényli a fogy.támogatást és jár is neki, annak a hatósági igazolványt automatikusan küldik.
2016. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

daganat

nekem nem kuldtek be kellett mennem az allamkincstarhoz megigenyelni

2016. ápr. 11. 21:19
 3/6 VB05 válasza:

Akkor bementél államkincstárhoz?

Ha nem, mindenféleképoen intézd el, lehet most megkapod, legfeljebb következő felülvizsgálaton nem kapod meg ha gyógyultnak nyilvánítanak. Szerintem semmi köze, hogy jársz-e suliba. Én is 3évre kaptam meg, utána újból be kell adnom orvosi papírokat. Kormányablaknál intéztem.

2016. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most még nem voltam, júniusig érvényes a mostani.

Legutóbb 2 éve nyáron újítottam meg akkor 2 évre írták rá. Azelőtt csak 1 évre. Nem tudom meddig kapom még, a betegségem 5 évre szól gondoltam addig, de lehet csak míg suliba járok.

2016. ápr. 12. 19:52
 5/6 VB05 válasza:

Akkor tudod már a menetét! Meg kell próbálni, mint már írtam semmi köze,hogy hársz-e suliba. Azt mondjuk nem értem, higy a betegséged 5évre szól!? Honnan tudják előre, hogy meggyógyulsz-e addigra?

Legfeljebb újra elmész dokikhoz, ha szerintük gyógyult vagy, nem jár tovább. Intézkedj minél hamarébb! :)

2016. ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha 5 evig nemjon vissza akk gyogyultnak nyilvanitanak mielott lejar mindenkepp elmegyek es megerdeklodom!
2016. ápr. 13. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!