Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Liszt Ferenc Airport mely...

A Liszt Ferenc Airport mely vámmentes boltjaiba lehet dohányterméket kapni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen duty free van, abban. Nem tudod eltéveszteni, át kell menni rajta a biztonsági ellenőrzés után.


De az EU-n kívülre kell utaznod ahhoz, hogy tényleg vámmentes áron vásárolhass, remélem tudod.

2016. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem ezek közül melyikbe keressem majd a dohánytermékeket:


[link]

2016. ápr. 18. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki mást látott, tud stb, akkor nyugodtan javítson ki, de én pl. két napja járkáltam utoljára az itthoni duty free-ben, de egy olyan üzletet sem láttam, ahol cigit lehetne venni. Ezek közül meg egyikben sem lehet kapni.
2016. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az elso válaszolo tokéletesen leirta!!

egyetlenegy duty free van...és nem tudod eltéveszteni mivel keresztul kell rajta menni.

2016. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A neve Heinemann (ott is van a listán, hogy Heinemann Duty Free...), de mondom, hogy lényegtelen, mert át kell menned rajta.


Az összes többi bolt utána következik és jóval kisebbek.

2016. ápr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!