Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nemsokára megyünk a Párizsi...

Mór Salamon kérdése:

Nemsokára megyünk a Párizsi Disneylandbe! Canal tippek?

Figyelt kérdés
Sok figurával szeretnénk találkozni! Ja és a Disneyland hotelben leszünk!
2016. máj. 2. 22:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem vannak tippek? Nem canal tippek!
2016. máj. 2. 22:32
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a tippem, hogy még véletlenül se 1 nap alatt akarjátok megnézni, mert annyi idő nem elég rá. Elég sokat kell sorban állni az egyes játékoknál, és ezekből elég sok van. De gondolom, több napra mész. A tanács a jövőben oda készülőknek is szólt. Több nap kell rá.
2016. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 5 napra megyünk! Egyéb tippek?
2016. máj. 3. 20:53
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi voltunk, de csak a parkba, a szalloba nem. Azt hallottam a szállodában lakok előnyt élveznek, nekik mar reggel 7-kor rendelkezésre áll a park. Vagyis a tényleges nyitásig van lehetőség még a tömeg elott bemenni a parkba.

Ha minél több figurával szeretnél találkozni, olvasd el a programfüzetben melyik figura mikor, hol van éppen, hol lehet velük fotózkodni. Vannak felvonulások több időpontban, olyankor az összes szereplő ott van. Van óránként ilyen ilyen minivonat, ami a főtérről indul (ahol van az a rózsaszín kastély), ott is felvonulnak meg táncolnak. Mi 2012-ben voltunk, akkor volt ez a vonat, előtte jopár evvel is voltunk, akkor ugy emlékszem nem volt, úgyhogy nem tudom most van-e. A híresebbek, mint pl mickey, azoknak viszont állandó termuk van, de mindig fel-1 órákat kell sorban állni mire találkozhat vele az ember. Az is lehet, hogy ti a szállóban is fogtok találkozni jópár figurával.

2016. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ahogy tobben irtak elottem, minden nap van felvonulas, es a figuraknak is van tobbfele helye, ahol lehet veluk talalkozni. A program rendszerint ki van irva mindenhol, erdemes figyelni, a hotelban is tutira van informacio.

Nem tudom mikor mentek de figyeljetek hogy mikor van az adott akademiai zonanak (Parizs es kornyeke) iskolai szunet. Mert ha eppen akkorra esik akkor extrem tomegre kell szamitani mindenhol.

5 nap boven eleg ra, azalatt mindent ki fogtok tudni probalni. Meg meg is unhatjatok:)

2016. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Május 12-16ig leszünk ott! Valaki tudja hogy ez belecsúszik e a Franciák iskola szünetébe?
2016. máj. 6. 19:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Parizsban es kornyeken (C Zona) pont nem...
2016. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Május 12.-én már mindenhol vége van a tavaszi szünetnek Franciaországban.

A C-zónának is, május 2.-a óta.

Mulassatok jól! :)

2016. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Julianna : nalunk (Dom-Tom) pont most van a szunet. Es mi is Franciaorazag vagyunk csak szolok:)
2016. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Elnézést, kedves utolsó válaszoló, de erre nem gondoltam.

Ne haragudj! :)

Bár az az érzésem, ez nem befolyásolja túlságosan a Disney-land-i tömeget.

2016. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!