Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné kimenni...

Szicu kérdése:

Szerintetek megérné kimenni vele, és itthagyni mindent? A szüleim persze hallani sem akarnak róla, hogy itthagyjam a sulit. A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt lassan, és ő majd nemsokára kimegy Amerikába, és azt mondta, hogy vagy egyedül megy ki,

Figyelt kérdés
és akkor szakítunk, vagy kimegyek vele, és később megkérné a kezem. Én nagyon szívesen mennék vele ki, hiszen nagyon szeretem, viszont én még iskolába járok és van még 1,5 évem.
2014. ápr. 1. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el nekem. Te mit csinálnál kint? Mert ugye engedélyed nem lesz, hogy legálisan kint tartózkodj hosszabb ideig. Azt, hogy 5 hónap után egy ismeretlen földrészre mennél mert jaj a a barátod kimegy, te hogyan is mennél ki? Kapsz tanuló engedélyt? Munkavállalásit? Zöldkártyát??

Van arra pénzed, hogy kint boldogulj? Vagy azt hiszed amit a barátod egyedül keres, az elég lesz nektek kettőtöknek? Hiszen ha nincs semmi papírod, te nem dolgozhatsz..

Se végzettséged, gondolom a megfelelő (amit elvárnak kint) nyelvtudásod sincs meg.

Szüleidnek tökéletesen igazuk van.

2014. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy ot hónapos kapcsolatra nem kellene alapozni.....

Hány eves vagy?

2014. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha abból indulok ki, hogy "zsák a foltját megtalálja",

akkor neki a tiedéhez hasonló körülményei lehetnek.

Vagyis nincsen megfelelő: végzettsége, nyelvtudása, zöldkártyája stb...

Csak homályos elképzelése a jövőről!


A szüleidnek van tökéletesen igaza, mert te sem látsz tovább a lánykérésnél, mert azt hiszed, hogy onnantól már mindent elértél, amit egy nő elérhet...

...és már a kerítés is kolbászból lesz.

2014. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint 16-17 eves lehetsz. Tipikus naivitas a tinedzsereknel.

Csaladot, letbiztonsagot, allampolgari jogokat otthagyni valami ismeretlenert otthagyni oriasi felelotlenseg, ongyilkossag.

A baratodnak nem lehet sok sutnivaloja, ha munkavallalasi vizum, tartozkodasi engedely, komoly anyagiak nelkul, illegalisan probal boldogulni az Egyesult Allamokban egy fiatal iskolazatlan mennyasszony jelolttel. Az USA-ban az erettsegit tekintik alapvegzettsegnek, neked meg ez sem lenne meg. Ha egyaltalan valami halvany eselyed lenne, hogy tartos munkat kapj, az csak olyan lesz amit senki mas nem akar elvallalni. A nyelvtudasrol akkor meg nem is ejtettunk szot.

Hallgass a szuleidre es nyugodtan mond meg a baratodnak hogy a kapcsolatotok nem er semmit ha o csak igy egyszeruen ott akar hagyni egy ilyen ostoba, bukasra itelt vallalkozas miatt. Ilyen dolgokkal a jovoben is zsarolna egy esetleges kozos egyuttlakas soran az ujvilagban. Akkor mit csinalnal? Nincs anyu, apu - szaladnal vissza hozzajuk?

2014. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy meg es ezert vannak ilyen eszetlen gondolataid.


21 ev alatt az USAban kiskorunak szamitasz.


En ugy jottem "egyedul" az USAba, hogy volt itt rokonom, aki kijott ertem a repterre, elmultam 25 eves es elotte 3 evig Londonban eltem, szoval az angolom perfekt es meg igy is NAGYON kemeny volt!!!!


Te, egyedul, a valoszinu kiskoru baratoddal, a nagy ismeretlenbe, itteni rokonok nelkul, beszarsz, olyan kemeny lesz.


Inkabb tanulj kemenyebben es ha elmultal 21 akkor terj vissza a temara.


Remelem meg gyerek vagy es a szuleid nem engednek el!

2014. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem nagyon szépen megírták...
2014. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj ki. Tedd tönkre az életedet. Úgy sem hiszel senkinek, ha a szüleid nem tudnak meggyőzni, mi talán igen?

Fogalmad sincs semmiről, ugrasz bele a semmibe, alapozol egy srác egyszer mondott szavára, amely már talán a repülőn semmis lesz. Még haza sem tudsz jönni, öt perc alatt megfognak a nepperek, jó qrva lesz belőled.

Körülbelül erre számíthatsz. Nosza indulj, nyilván ez hiányzik.

2014. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!