Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Cserediákprogram motivációs...

Cserediákprogram motivációs levelébe mit írjak? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Az iskolám meghirdetett egy cserediakprogramot Hollandiaba es elegge szeretnek elmenni.Nade.Ahhoz,hogy meghallgassanak stb,kell nekik egy motivacios level,amiben leirom,hogy miert szeretnek menni s miert engem valasszanak stb.

Mit tudnek ide irni?Ne valaszoljatok olyat,hogy amit erzek stb,mert ezeknek hazudni kell.Mit szokas ilyenkor irni?Koszonok barminemu valaszt. :D


2016. jún. 6. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Milyen cserediak program?Mennyi időre mennél és hova pontosan?küldj infókat és segítek. Tanár vagyok
2016. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert ezeknek hazudni kell"


Én meg pont egy cserediák szervezetnél dolgozom. Mindig elolvassuk a motivációs leveleket, amit követ egy interjú. A legnagyobb butaság hazudni, hiszen ott úgyis kiderül, és onnét kezdve veszett ügy.


Ha tényleg szeretnél részt venni, akkor megvan a motivációd, azt kell kifejteni úgy, hogy az igazi motiváció legyen, de jól hangozzon.


Én is segítek szívesen, de ehhez tényleg azokra a kérdésekre kell a válasz, amit az első tanár válaszoló megírt.

2016. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az hogy hol lesz a program lenyegtelen.Igazabol tényleg szeretnek menni,de azert,hogy kimozduljak. Megirtam,hogy miert szeretnek menni,de kellene valami egyedi is,mert miután 10x olvassak ugyanazt,nem fogja pont az enyém megfogni senki erdeklodeset.Kivancsi vagyok hogy megy ott az oktatas,a vilag,a nyugati kultúra meg emberek hogy viszonyulnak egymáshoz.De kellene valami frappans is.Es nemtudom mi lehetne az.
2016. jún. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!