Kezdőoldal » Utazás » Európa » Áprilisban megyek repülővel...

Áprilisban megyek repülővel Hollandiába egy cserediákprogram keretében és családoknál fogunk lakni. Mit vihetnék magammal ajándékként?

Figyelt kérdés

Gondoltam valami jó magyar borra, de tartok tőle, hogy repülőre nem lehet felvinni - mivel még sosem repültem, így nem tudok sokat.

Van egy nagy könyv, ami képeslapokkal mutatja be a városunkat és a történetét, magyarul és angolul. Elég drága könyv, de más nem jut eszembe.

A válaszokat, illetve segítséget előre is köszönöm! :)



2014. jan. 14. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Csárt ne vigyél mert van ott bőven.


Ez a könyv nem túl jó ötlet de mondjuk az sem jobb hogy itteni lőrét vinnél. amúgy akkor már inkább valami páleszt.

2014. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hungarikumot vigyél, paprikát díszcsomagolásban, kalocsai mintás akármit esetleg, vagy van egy könyv ha már könyvet szeretnél Tóth könyvkereskedésekben láttam Tradícionális magyar konyha a címe és háromnyelvű, kb. 2000 Ft. Esetleg Szamos Marcipán ha édességet szeretnél. Vagy Strühmer terméket(finom mákos csoki?:)
2014. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Stühmer,bocsi:D
2014. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!