Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti megengednétek? (Bővebben lent)

Ti megengednétek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Találtam az interneten egy cserediák programot ami nagyon megtetszett. Ki szeretnék menni egy évre viszont nem tudom hogy mondjam el otthon. Anyagiakkal nem lenne gond viszont azért egy év csak egy év. Ti elengednétek ilyen hosszú időre a gyereketeket?

15/L



2016. jún. 21. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én el. Sőt örülnék neki, hogy vannak ilyen ambíciói. Rengeteg előnyt fog jelenteni neki később az életben.
2016. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelel a felteteleknek, es persze megengedhetjuk magunknak, akkor en igen. Ezek a programok nagyon szervezettek, biztonsagos helyekre kuldenek diakot, figyelik ot egesz evben. Hatalmas, eletreszolo elmeny egy ilyen. Es persze nagyon hasznos is.
2016. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miképp vélekedik erről a mi családunk?

Egyetlen dolog fontos, mit mond a tied.

2016. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A harmadik embernek pedig kíváncsi vagyok más szülők véleményére :))
2016. jún. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!