Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti megengednétek neki?

Ti megengednétek neki?

Figyelt kérdés

Elengednétek nyáron pár napra a 17 éves lányotokat a barátaival a Balatonhoz?

(a barátai: 16,17,17 éves lányok, 17,19,20, 24 éves fiúk)



2012. nov. 24. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen okkal?
2012. nov. 24. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Három nagykorú, mindhárom férfi es három kiskorú lány. Tényleg meg kell indokolni? Nyilván nem csak pancsikalni akarnak.
2012. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előbb engedném, hogy vonattal elmenjen Szocsiba, mint erre a balatoni mókára. El tudom képzelni miről lehet szó...
2012. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, de nem örülnék, hogyha az ilyen korú testvérem elmenne. Vagy elméletben ha ilyen korú gyerekem lenne, akkor nem engedném el. El tudom képzelni, hogy mit művelnének. Cigi, pia, drog, szex, bulizás orrba-szájba. Ráadásul felügyelet nélkül napokra. Nem és kész.
2012. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán lényeges tényező, hogy nem véletlenül 4-4 az arány, elég rég óta együtt vannak. Illetve a 16 éves lány 8 hónapja. Ezt ne úgy vegyétek, hogy ok a szexre, vagy ilyesmi. Csak annyi, hogy egyáltalán nem ismeretlen partyállatok közt lenne.
2012. nov. 24. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem csak pancsikalni akarnak" és "El tudom képzelni miről lehet szó..."


Ezt úgy mondjátok, mintha péntek/szombat este a pár óra alatt - amire biztosan elengedik a szüleik mindannyiukat - nem tudnának bármit megtenni, akár alkohol, akár szex, akár drogok.


Ha úgy ismered ezt a csoportosulást, hogy nem hajlamosak túlzásokba esni, akkor szerintem elengedheted. Sőt, ha ilyen kialakult párokban vannak, akkor kevésbé féktelenek szerintem mintha egynemű csoportról lenne szó. (Mármint főként nem az alkohollal meg egyéb szerekkel fognak foglalkozni, hanem inkább egymással).


Az én baráti társaságomnak is volt ilyen "Irány a Balaton" időszaka - így visszagondolva és a szüleim szemszögéből nézve saját magamat csak tömegközlekedéssel engedtem volna le (semmiképpen sem autóval, főleg hogy akkor még apám egyik kocsiját használtam).

2012. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ez a társaságtól függ!!
2012. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolók ugye mind a KDNP-re szavaznak és nem hisznek a házasság előtti csókban?


Ha megbízol benne és a barátaiban, 17 évesen miért ne? Egy osztálykiránduláson sokkal több fiúval, hasonlóan ellenőrizhetetlen körülmények között van ugyanennyi ideig, arra mégis mehet 14 évesen is. Én 15 évesen voltam először külföldön szülők nélkül, barátokkal, l-f vegyesen.

2012. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem a KDNP túl feslett és liberális.
2012. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!