Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova teszitek a tengerparto...

Ladislaus433 kérdése:

Ti hova teszitek a tengerparton a penztarcatokat? Kulcsot stb?

Figyelt kérdés

bnommel mennenk 2 hetre egy horvat kiruccanasra, es azon filozok hogyha bemegyunk a vizbe hova tegyuk a penztarcankat/papirokat/kulcsokat stb..

otletek? letezik vizallo hasitasi?vagy mit javasoltok?



2016. jún. 27. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. tengerpartra nem viszek iratokat, mert minek? Pénzt is csak minimálisat, amennyi mindenképp kell egy fagyi, stb. megvételére. A kulcsot sok szállodában le lehet adni a portán - ha nem, akkor a törölközőbe csavarom.


Van nyakba akasztható, vízálló, műanyag, csavaros "pénztárca", de én nem használom.

2016. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem viszünk nagy értékeket le a strandra.

Van nálunk egy kevés kp. (épp annyi, hogy tudjunk venni mindenkinek egy fagyit meg egy kávét), papírokat nem viszünk magunkkal, telefont szintén nem, esetleg akkor, ha valaki úgy tervezi közülünk, hogy végig napozni fog.

Egyedüli nagyobb érték, amit állandóan hordozgatunk magunkkal, az egy vízálló fényképezőgép. Általában benn van velünk a vízben vagy kint hagyjuk, de közben azért valaki fél szemét mindig rajta tartja. Kulcsok simán a táskában vannak, nem hiszem, hogy azokat bárki ellopná, tekintve, hogy nem tudhatja mit nyit.

Természetesen létezik vízálló táska, nem is egy új találmány ráadásul. Azt nem tudom, hogy hasitasi van-e, de biztosan. Mondjuk szerintem elég a nyakba akasztós is.

2016. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyesmit nem viszek vizpartra (minek?). Torolkozo, par euro (opcionalis penznem persze) fagyira es ennyi (meg papucs). Minden mas marad a szallason. Telefon, iratok meg tarsai nem ertem minek kellhetnenek a furdeshez. Gondolom nem 50 km-re lesz a szallasotok a parttol.
2016. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Decathlonba lehet kapni többféle méretű vízálló tokot. Mi annak idején ott vettük.
2016. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!