Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fizetoeszkoz Horvatorszagban...

Fizetoeszkoz Horvatorszagban - kunaval vagy euroval is lehet ott fizetni? Ha csak kunaval, mennyit erdemes bevaltani?

Figyelt kérdés
Heten utaznank Opatija-ba, 3 ejszakat toltenenk el ott. Lehetseges e ott euroval fizetni, vagy mindenhol a kunat reszesitik elonyben? Illetve mennyi kunat erdemes bevaltani, ha az eurot nem fogadjak el? Szivesen veszem, ha privat uzenetben valaszoltok. Koszonom!

2016. jún. 29. 20:10
 1/8 anonim válasza:
Szia! Kunát vigyetek,mert az eurot nem mindehol váltják jó árfolyamon. Vagy bankkártya. Középárfolyamon vált a bank.
2016. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bank deviza eladási árfolyamon vált. ATM-ből is deviza eladásin tudsz kivenni pénzt, ha kell. Meg kell kérdezni, lehet-e kártyával fizetni a szállásért, és akkor azzal kell fizetni. Amúgy inkább kevesebbet, hiszen mindig tudsz felvenni pénzt, ha éppen elfogy, hazahozni a kunát meg nem érdemes.
2016. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotoknek a valaszt. Igen, pontosan ezert nem akarunk sok kunat vinni, mivel, ha megmarad, azzal tenyleg nem tudunk sokmindent kezdeni es a kozeljovoben nem megyunk vissza Horvatorszagba. A szallas egyebkent mar ki van fizetve. Szerintetek olyan 500-700 kunat azert lehet vinni, igaz? Ugy ertem, az azert elfogy. Nem vagyok, sajnos, tisztaban az ottani arakkal, peldaul mennyi egy vacsora egy etteremben, illetve mas koltsegekkel sem. Bankkartyat termeszetesen viszunk.
2016. jún. 29. 22:08
 4/8 anonim válasza:
Mi vittunk eurot es dinart is de ink dinart hasznaltuk mert nagyon rosszul valtottak,az árak kb ugyanazok mint Magyarországon,de ez attol is fugg,hogy hova mesz mert valtozo :/
2016. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es: A horvát dinárt milyen árfolyamon váltják? Vagy ha maradt neked, szívesen megvenném. :)
2016. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Szerintem mi dinart nem viszunk magunkkal, csak kunat, illetve a kartyat. Sajnos igy nem tudom osszehasonlitani az arakat, ugyanis nem Magyarorszagrol szarmazom. Bar, most talaltam egy oldalt az idei arakrol. Vegulis nem rossz :)
2016. jún. 29. 23:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugy latom, hogy azert az 500-700 kuna nem lesz eleg, igy valoszinuleg tobbet valtunk majd be. Szeretnenk a kornyeken picit korulnezni, illetve elmenni a Plitvicei tavakhoz is.
2016. jún. 29. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:

"dinart hasznaltuk mert nagyon rosszul valtottak"


Mikor voltál kint nyaralni?

Még a Kádár elvtárssal mentél??

2016. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!